У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна:

Актуальний розклад електричок по станції Задорожна містить всього 11 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Задорожна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Мукачево, Чоп, Лавочне, Моршин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 18 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Миколаїв-Дністровський, Черкаси Львівські. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Задорожна відправляються або прибувають днем - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Чоп, Трускавець - Львів, Львів - Лавочне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6156 Лавочне Львів 06.49 1 хв  06.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.15 1 хв  08.16 Курсує щоденно - переглянути
6187 Львів Мукачево 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.26 1 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6012* Трускавець Львів 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6155 Львів Лавочне 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.17 1 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Задорожна