У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Задорожна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна:

Актуальний розклад електричок по станції Задорожна містить всього 17 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Задорожна з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Трускавець, Мукачево, Чоп, Лавочне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 18 хв до пункту призначення Моршин. Найближчі станції та зупинні пункти Миколаїв-Дністровський, Черкаси Львівські, Щирець 1. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Задорожна відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Моршин - Львів, Трускавець - Львів, Стрий - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6154 Стрий Львів 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Моршин Львів 06.35 1 хв  06.36 Курсує щоденно - переглянути
6156* Лавочне Львів 06.50 1 хв  06.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6009 Львів Трускавець 07.39 1 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6158 Лавочне Львів 08.16 1 хв  08.17 Курсує щоденно - переглянути
6187* Львів Мукачево 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6010 Трускавець Львів 11.55 1 хв  11.56 Курсує щоденно - переглянути
6502-6166 Чоп Львів 13.26 1 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
6011 Львів Трускавець 14.24 1 хв  14.25 Курсує щоденно - переглянути
6189-6507 Львів Чоп 14.59 1 хв  15.00 Курсує щоденно - переглянути
6013 Львів Трускавець 17.57 1 хв  17.58 Курсує щоденно - переглянути
6012 Трускавець Львів 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6155* Львів Лавочне 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6157 Львів Лавочне 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6015 Львів Трускавець 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
6014 Трускавець Львів 22.07 1 хв  22.08 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Львів Моршин 22.17 1 хв  22.18 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Задорожна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Задорожна