У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Залізничне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне:

Актуальний розклад електричок по станції Залізничне містить всього 16 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Залізничне з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Київ-Пас., Бердичів, Козятин-1, Рівне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 20 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Козятин-1, Козятин-2. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Залізничне відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Київ-Пас., Коростень - Козятин-1, Шепетівка - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6249 Козятин Шепетівка 04.27 1 хв  04.28 Курсує щоденно - переглянути
870 Шепетівка Київ 06.33 1 хв  06.34 Курсує щоденно - переглянути
6251 Козятин Бердичів 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6250 Бердичів Козятин 08.24 1 хв  08.25 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Коростень Козятин 09.10 1 хв  09.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Козятин Шепетівка 10.44 1 хв  10.45 Курсує щоденно - переглянути
6252 Шепетівка Козятин 11.21 1 хв  11.22 Курсує щоденно - переглянути
885 Київ Рівне 15.26 1 хв  15.27 Курсує щоденно - переглянути
6461-6462 Козятин Коростень 15.38 1 хв  15.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Шепетівка Козятин 17.20 1 хв  17.21 Курсує щоденно - переглянути
6255 Козятин Бердичів 17.40 1 хв  17.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6256 Бердичів Козятин 18.45 1 хв  18.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6257 Козятин Бердичів 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути
6258 Бердичів Козятин 20.25 1 хв  20.26 Курсує щоденно - переглянути
6259 Козятин Шепетівка 21.02 1 хв  21.03 Курсує щоденно - переглянути
6260 Шепетівка Козятин 23.19 1 хв  23.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Залізничне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Залізничне

Від станції Залізничне можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Залізничне