У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Занки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки:

Актуальний розклад електричок по станції Занки містить всього 37 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Занки з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Гракове, Ізюм, Харків-Левада, Шебелинка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 20 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Будинок Відпочинку, Слобожанська, Скрипаї, Зміїв. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Занки відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ізюм - Харків-Пас., Балаклія - Харків-Пас., Балаклія - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Занки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.36 1 хв  00.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6747 Занки Гракове 03.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6407 Харків Ізюм 04.13 1 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Балаклія Харків 04.22 1 хв  04.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Савинці Харків 05.16 2 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6409 Харків Шебелинка 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6410 Балаклія Харків 05.43 1 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6860 Шебелинка Харків 06.22 1 хв  06.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.05 1 хв  07.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.36 1 хв  07.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6417 Харків Балаклія 08.44 1 хв  08.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.04 1 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.04 1 хв  09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6419 Харків Савинці 09.58 1 хв  09.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6445/6455 Харків Красний Лиман 10.21 1 хв  10.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6843/6844 Лосєве Занки 11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6421 Харків Ізюм 12.08 3 хв  12.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6422 Ізюм Харків 12.36 1 хв  12.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Савинці Харків 13.14 1 хв  13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6845/6846 Занки Лосєве 13.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.36 1 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.36 1 хв  13.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.47 1 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.47 1 хв  14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6426 Балаклія Харків 15.35 1 хв  15.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
7005 Харків Ізюм 15.39 1 хв  15.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Ізюм Харків 16.51 1 хв  16.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6680 Савинці Харків 17.22 1 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6429 Харків Ізюм 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.05 1 хв  18.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6456/6446 Красний Лиман Харків 18.40 1 хв  18.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6431 Харків Савинці 18.57 1 хв  18.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6830 Гракове Харків 20.09 2 хв  20.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6435 Харків Балаклія 20.19 1 хв  20.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6438 Савинці Харків 21.19 8 хв  21.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.46 1 хв  21.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
6444 Ізюм Харків 22.19 1 хв  22.20 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Занки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Занки