У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя:

Актуальний розклад електричок по станції Запоріжжя містить всього 103 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Запоріжжя з такими станціями і населеними пунктами як Генічеськ, Сиваш, Мелітополь, Дніпро-Головний, Вільнянськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 13 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя-2, Таврійськ, Балабине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Запоріжжя відправляються або прибувають вранці - 43 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Пришиб - Запоріжжя-1, Запоріжжя-2 - Нікополь, Дніпро-Головний - Балівка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Запоріжжя-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6912/6909/ Дніпробуд Генічеськ 05.32 4 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Сиваш 05.32 4 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Запоріжжя Мелітополь 05.32 4 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6504-1 Пришиб Запоріжжя 05.58 Курсує щоденно - переглянути
6534/6533 Запоріжжя Дніпро 06.30 Курсує щоденно - переглянути
6506 Пришиб Вільнянськ 06.52 5 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6535-1 Вільнянськ Пришиб 07.02 4 хв  07.06 Курсує щоденно - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510-2 Мелітополь Запоріжжя 07.11 3 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508/6507 Канцерівка Мелітополь 07.32 4 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 08.51 Курсує щоденно - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 08.39 16 хв  08.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6554 Мелітополь Запоріжжя 08.57 Курсує щоденно - переглянути
6801/6802 Енергодар Запоріжжя 09.05 Курсує щоденно - переглянути
822П Запоріжжя Харків 09.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702/6701/ Дніпро Генічеськ 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492/6491 Запоріжжя Нікополь 09.20 Курсує щоденно - переглянути
6511 Запоріжжя Пришиб 09.30 Курсує щоденно - переглянути
6112/6111 Дніпро Запоріжжя 11.15 Курсує щоденно - переглянути
6918/6920/ Сиваш Запоріжжя 11.59 4 хв  12.03 Курсує щоденно - переглянути
6803/6804 Запоріжжя Енергодар 12.52 Курсує щоденно - переглянути
6515 Запоріжжя Тащенак 12.57 4 хв  13.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Синельникове 13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Сухачівка 13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 13.00 24 хв  13.24 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 14.49 5 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6704/6702/ Генічеськ Дніпро 15.42 2 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6915/6919 Запоріжжя Сиваш 15.45 4 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 15.59 16 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Пришиб Запоріжжя 16.59 5 хв  17.04 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 17.21 4 хв  17.25 Курсує щоденно - переглянути
6521-2 Запоріжжя Мелітополь 17.57 5 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521-1 Вільнянськ Мелітополь 17.58 4 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6124/6123 Дніпро Запоріжжя 19.15 Курсує щоденно - переглянути
6524 Пришиб Запоріжжя 19.15 4 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.35 Курсує щоденно - переглянути
821П Харків Запоріжжя 19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6528 Тащенак Запоріжжя 19.55 5 хв  20.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805/6806 Енергодар Запоріжжя 20.05 Курсує щоденно - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 20.28 4 хв  20.32 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 20.50 Курсує щоденно - переглянути
6908/6910 Генічеськ Запоріжжя 21.05 5 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 21.05 5 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6809/6810 Запоріжжя Енергодар 21.30 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6912 Дніпробуд Запоріжжя 05.18 Курсує щоденно - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Генічеськ 05.18 7 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Сиваш 05.18 7 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Запоріжжя Мелітополь 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6490 Нікополь Запоріжжя 05.49 Курсує щоденно - переглянути
6583 Синельникове Запоріжжя 06.50 Курсує щоденно - переглянути
6841 Пологи Запоріжжя 07.00 Курсує щоденно - переглянути
6489 Запоріжжя Нікополь 07.12 Курсує щоденно - переглянути
6510-2 Мелітополь Запоріжжя 07.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.21 2 хв  07.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508/6507 Канцерівка Мелітополь 07.09 16 хв  07.25 Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 08.38 6 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6575 Запоріжжя Запоріжжя 08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 09.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 09.10 Курсує щоденно - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.10 Курсує щоденно - переглянути
6492/6491 Запоріжжя Нікополь 09.27 2 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6902 Кривий Ріг Запоріжжя 12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918/6920/ Сиваш Запоріжжя 12.10 Курсує щоденно - переглянути
6515 Запоріжжя Тащенак 12.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 13.31 Курсує щоденно - переглянути
6901 Запоріжжя Кривий Ріг 14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6494 Нікополь Запоріжжя 15.00 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 15.01 Курсує щоденно - переглянути
6493 Запоріжжя Нікополь 15.16 Курсує щоденно - переглянути
6915/6919 Запоріжжя Сиваш 15.38 Курсує щоденно - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 15.56 Курсує щоденно - переглянути
6522 Пришиб Запоріжжя 17.11 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 17.14 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Нікополь 17.20 Курсує щоденно - переглянути
6588 Запоріжжя Синельникове 17.32 Курсує щоденно - переглянути
6521-2 Запоріжжя Мелітополь 17.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 18.54 Курсує щоденно - переглянути
6524 Пришиб Запоріжжя 19.26 Курсує щоденно - переглянути
6496 Нікополь Запоріжжя 19.35 Курсує щоденно - переглянути
6528 Тащенак Запоріжжя 20.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 20.21 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 20.27 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 21.17 Курсує щоденно - переглянути
6908/6910 Генічеськ Запоріжжя 21.17 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 21.00 32 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
6589 Синельникове Запоріжжя 22.15 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя Вантажне

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6535-1 Вільнянськ Пришиб 06.44 1 хв  06.45 Курсує щоденно - переглянути
6534/6533 Запоріжжя Дніпро 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6506 Пришиб Вільнянськ 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 08.23 1 хв  08.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112/6111 Дніпро Запоріжжя 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Сухачівка 13.22 1 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Синельникове 13.22 1 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 16.36 1 хв  16.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521-1 Вільнянськ Мелітополь 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6124/6123 Дніпро Запоріжжя 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя Ліве

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 06.26 5 хв  06.31 Курсує щоденно - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6575 Запоріжжя Запоріжжя 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 15.36 2 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6588 Запоріжжя Синельникове 17.53 2 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 20.44 2 хв  20.46 Курсує щоденно - переглянути
6589 Синельникове Запоріжжя 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя-Кам'янське

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6047 Дніпро Верхівцеве 00.34 1 хв  00.35 Курсує щоденно - переглянути
6002 Верхівцеве Дніпро 05.09 1 хв  05.10 Курсує щоденно - переглянути
6232 Кам'янське Синельникове 05.17 1 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Кам'янське Дніпро 05.45 1 хв  05.46 Курсує щоденно - переглянути
6005 Дніпро П'ятихатки 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6012 Кам'янське Дніпро 06.39 1 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 П'ятихатки Дніпро 06.51 1 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
6255/6256 Дніпро Балівка 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Дніпро Кам'янське 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Верхівцеве Дніпро 07.15 1 хв  07.16 Курсує щоденно - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6013 Дніпро П'ятихатки 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6254 Кам'янське Дніпро 08.25 1 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 П'ятихатки Дніпро 08.59 2 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6538 Кривий Ріг Дніпро 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6015 Дніпро П'ятихатки 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6018 П'ятихатки Дніпро 10.07 1 хв  10.08 Курсує щоденно - переглянути
6023 Дніпро П'ятихатки 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 13.18 1 хв  13.19 Курсує щоденно - переглянути
6024 П'ятихатки Дніпро 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.52 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6260/6259 Балівка Дніпро 14.42 1 хв  14.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 П'ятихатки Дніпро 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6032 Кривий Ріг Дніпро 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6031 Дніпро Кам'янське 15.27 1 хв  15.28 Курсує щоденно - переглянути
6034 Кам'янське Дніпро 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6535 Дніпро П'ятихатки 16.22 1 хв  16.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Дніпро Кам'янське 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6537 Дніпро Кривий Ріг 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6036 Кам'янське Дніпро 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро П'ятихатки 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6037 Дніпро П'ятихатки 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6038 П'ятихатки Дніпро 18.47 1 хв  18.48 Курсує щоденно - переглянути
6039 Дніпро Кам'янське 19.36 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
6536 П'ятихатки Дніпро 20.13 1 хв  20.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Дніпро П'ятихатки 20.40 1 хв  20.41 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути
6043 Дніпро Верхівцеве 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути
6044 П'ятихатки Дніпро 22.05 1 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
6045 Дніпро Верхівцеве 23.12 1 хв  23.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя