У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя:

Актуальний розклад електричок по станції Запоріжжя містить всього 104 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Запоріжжя з такими станціями і населеними пунктами як Мелітополь, Сиваш, Генічеськ, Дніпро-Головний, Вільнянськ. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 34 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти Запоріжжя-2, Таврійськ, Балабине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Запоріжжя відправляються або прибувають вранці - 42 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - П'ятихатки-Стикова, Мелітополь - Запоріжжя-1, Запоріжжя-1 - Енергодар. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Запоріжжя-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6909 Запоріжжя Мелітополь 05.32 4 хв  05.36 Курсує щоденно - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Сиваш 05.32 4 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Генічеськ 05.32 4 хв  05.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Пришиб Запоріжжя 06.13 Курсує щоденно - переглянути
6534/6533 Запоріжжя Дніпро 06.35 Курсує щоденно - переглянути
6506 Пришиб Вільнянськ 06.52 5 хв  06.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6510-2 Мелітополь Запоріжжя 07.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6535-1 Вільнянськ Запоріжжя 07.13 Курсує щоденно - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.12 4 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508/6507 Канцерівка Мелітополь 07.33 7 хв  07.40 Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 08.51 Курсує щоденно - переглянути
6554 Мелітополь Запоріжжя 08.52 Курсує щоденно - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 08.42 16 хв  08.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
6801/6802 Енергодар Запоріжжя 09.05 Курсує щоденно - переглянути
6702/6701/ Дніпро Мелітополь 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6702/6701/ Дніпро Генічеськ 09.07 2 хв  09.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
822 Запоріжжя Харків 09.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492/6491 Запоріжжя Нікополь 09.16 Курсує щоденно - переглянути
6511 Запоріжжя Пришиб 09.30 Курсує щоденно - переглянути
6112/6111 Дніпро Запоріжжя 11.10 Курсує щоденно - переглянути
6918/6920/ Сиваш Запоріжжя 12.03 5 хв  12.08 Курсує щоденно - переглянути
6803/6804 Запоріжжя Енергодар 12.55 Курсує щоденно - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Дніпро 13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Сухачівка 13.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6515 Запоріжжя Мелітополь 13.12 4 хв  13.16 Курсує щоденно - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 13.00 24 хв  13.24 Курсує щоденно - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 14.49 5 хв  14.54 Курсує щоденно - переглянути
6704/6702/ Генічеськ Дніпро 15.42 2 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6704/6702/ Мелітополь Дніпро 15.42 2 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6915/6919 Запоріжжя Сиваш 15.45 4 хв  15.49 Курсує щоденно - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 15.59 16 хв  16.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6522 Пришиб 1117 Км 17.00 5 хв  17.05 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 17.23 4 хв  17.27 Курсує щоденно - переглянути
6521-2 Запоріжжя Мелітополь 18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521-1 Вільнянськ Мелітополь 17.57 5 хв  18.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6124/6123 Дніпро Запоріжжя 19.15 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.35 Курсує щоденно - переглянути
6528 Мелітополь Запоріжжя 19.39 3 хв  19.42 Курсує щоденно - переглянути
821 Харків Запоріжжя 19.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6805/6806 Енергодар Запоріжжя 20.05 Курсує щоденно - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 20.31 5 хв  20.36 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 20.50 Курсує щоденно - переглянути
6809/6810 Запоріжжя Енергодар 21.08 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 21.05 5 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6908/6910 Генічеськ Запоріжжя 21.05 5 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя-2

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6912 Дніпробуд Запоріжжя 05.18 Курсує щоденно - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Генічеськ 05.18 7 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6912/6909/ Дніпробуд Сиваш 05.18 7 хв  05.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6909 Запоріжжя Мелітополь 05.25 Курсує щоденно - переглянути
6490 Нікополь Запоріжжя 05.49 Курсує щоденно - переглянути
6841 Пологи Запоріжжя 07.00 Курсує щоденно - переглянути
6489 Запоріжжя Нікополь 07.12 Курсує щоденно - переглянути
6583 Синельникове Запоріжжя 07.22 Курсує щоденно - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.23 2 хв  07.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508/6507 Канцерівка Мелітополь 07.10 16 хв  07.26 Курсує щоденно - переглянути
6492 Нікополь Запоріжжя 08.38 6 хв  08.44 Курсує щоденно - переглянути
6575 Запоріжжя Запоріжжя 08.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 09.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.07 Курсує щоденно - переглянути
6844 Запоріжжя Пологи 09.10 Курсує щоденно - переглянути
6492/6491 Запоріжжя Нікополь 09.23 2 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6902 Кривий Ріг Запоріжжя 12.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6918/6920/ Сиваш Запоріжжя 12.15 Курсує щоденно - переглянути
6515 Запоріжжя Мелітополь 13.05 Курсує щоденно - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 13.31 Курсує щоденно - переглянути
6494 Нікополь Запоріжжя 14.30 Курсує щоденно - переглянути
6901 Запоріжжя Кривий Ріг 14.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6516 Мелітополь Запоріжжя 15.01 Курсує щоденно - переглянути
6493 Запоріжжя Нікополь 15.10 Курсує щоденно - переглянути
6915/6919 Запоріжжя Сиваш 15.38 Курсує щоденно - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 15.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 15.56 Курсує щоденно - переглянути
6522 Пришиб 1117 Км 17.12 3 хв  17.15 Курсує щоденно - переглянути
6553 Запоріжжя Мелітополь 17.16 Курсує щоденно - переглянути
6495 Запоріжжя Нікополь 17.20 Курсує щоденно - переглянути
6588 Запоріжжя Синельникове 17.36 Курсує щоденно - переглянути
6849 Пологи Запоріжжя 18.54 Курсує щоденно - переглянути
6496 Нікополь Запоріжжя 19.35 Курсує щоденно - переглянути
6528 Мелітополь Запоріжжя 19.49 Курсує щоденно - переглянути
6527 Запоріжжя Пришиб 20.24 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 20.30 Курсує щоденно - переглянути
6908/6910 Генічеськ Запоріжжя 21.17 Курсує щоденно - переглянути
6910 Мелітополь Запоріжжя 21.17 Курсує щоденно - переглянути
6852 Запоріжжя Пологи 21.00 32 хв  21.32 Курсує щоденно - переглянути
6589 Синельникове Запоріжжя 22.20 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя Вантажне

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6534/6533 Запоріжжя Дніпро 06.52 1 хв  06.53 Курсує щоденно - переглянути
6535-1 Вільнянськ Запоріжжя 06.57 1 хв  06.58 Курсує щоденно - переглянути
6506 Пришиб Вільнянськ 07.14 1 хв  07.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6517/6518 Вільнянськ Запоріжжя 08.26 1 хв  08.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
6112/6111 Дніпро Запоріжжя 10.53 1 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
6548/6547 Дніпро Запоріжжя 12.44 1 хв  12.45 Курсує щоденно - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Сухачівка 13.22 1 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6234/6233- Запоріжжя Дніпро 13.22 1 хв  13.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6539/6540 Запоріжжя Вільнянськ 16.36 1 хв  16.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6521-1 Вільнянськ Мелітополь 17.41 1 хв  17.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6124/6123 Дніпро Запоріжжя 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6132 Запоріжжя Синельникове 19.52 1 хв  19.53 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя Ліве

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6583 Синельникове Запоріжжя 07.01 2 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6510-1 Мелітополь Запоріжжя 07.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6575 Запоріжжя Запоріжжя 08.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6586 Запоріжжя Синельникове 09.24 1 хв  09.25 Курсує щоденно - переглянути
6585 Синельникове Запоріжжя 15.36 2 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6588 Запоріжжя Синельникове 17.53 2 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6582 Запоріжжя Синельникове 20.47 2 хв  20.49 Курсує щоденно - переглянути
6589 Синельникове Запоріжжя 22.02 1 хв  22.03 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Запоріжжя-Кам'янське

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6047 Дніпро Верхівцеве 00.30 1 хв  00.31 Курсує щоденно - переглянути
6002 Верхівцеве Дніпро 05.12 1 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
6232 Кам'янське Синельникове 05.21 1 хв  05.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6005 Дніпро П'ятихатки 05.50 1 хв  05.51 Курсує щоденно - переглянути
6004 Кам'янське Дніпро 05.52 1 хв  05.53 Курсує щоденно - переглянути
6012 Кам'янське Дніпро 06.39 1 хв  06.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 П'ятихатки Дніпро 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6255/6256 Дніпро Балівка 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Дніпро Кам'янське 07.12 1 хв  07.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Верхівцеве Дніпро 07.15 1 хв  07.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011 Дніпро Кривий Ріг 07.46 1 хв  07.47 Курсує щоденно - переглянути
6013 Дніпро П'ятихатки 08.10 1 хв  08.11 Курсує щоденно - переглянути
6254 Кам'янське Дніпро 08.25 1 хв  08.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 П'ятихатки Дніпро 08.59 2 хв  09.01 Курсує щоденно - переглянути
6538 Кривий Ріг Дніпро 09.30 1 хв  09.31 Курсує щоденно - переглянути
6015 Дніпро П'ятихатки 09.57 1 хв  09.58 Курсує щоденно - переглянути
6018 П'ятихатки Дніпро 10.08 1 хв  10.09 Курсує щоденно - переглянути
6023 Дніпро П'ятихатки 11.39 1 хв  11.40 Курсує щоденно - переглянути
6022 Кривий Ріг Дніпро 13.18 1 хв  13.19 Курсує щоденно - переглянути
6024 П'ятихатки Дніпро 13.35 1 хв  13.36 Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.52 1 хв  13.53 Курсує щоденно - переглянути
6260/6259 Балівка Дніпро 14.42 1 хв  14.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 П'ятихатки Дніпро 14.50 1 хв  14.51 Курсує щоденно - переглянути
6032 Кривий Ріг Дніпро 15.15 1 хв  15.16 Курсує щоденно - переглянути
6031 Дніпро Кам'янське 15.27 1 хв  15.28 Курсує щоденно - переглянути
6034 Кам'янське Дніпро 16.02 1 хв  16.03 Курсує щоденно - переглянути
6535 Дніпро П'ятихатки 16.24 1 хв  16.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Дніпро Кам'янське 16.37 1 хв  16.38 Курсує щоденно - переглянути
6537 Дніпро Кривий Ріг 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6036 Кам'янське Дніпро 17.34 1 хв  17.35 Курсує щоденно - переглянути
6035 Дніпро П'ятихатки 17.46 1 хв  17.47 Курсує щоденно - переглянути
6037 Дніпро П'ятихатки 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6038 П'ятихатки Дніпро 18.33 1 хв  18.34 Курсує щоденно - переглянути
6039 Дніпро Кам'янське 19.36 1 хв  19.37 Курсує щоденно - переглянути
6536 П'ятихатки Дніпро 20.16 1 хв  20.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Дніпро П'ятихатки 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути
6043 Дніпро Верхівцеве 21.38 1 хв  21.39 Курсує щоденно - переглянути
6044 П'ятихатки Дніпро 22.05 1 хв  22.06 Курсує щоденно - переглянути
6045 Дніпро Верхівцеве 23.33 1 хв  23.34 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя