У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Запоріжжя:

Розклад поїздів по станції Запоріжжя включає в себе 54 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Полтава-Південна, Харків-Пас., Київ-Пас., Маріуполь, в сумі зі станції Запоріжжя можна виїхати за 16 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 12 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 26 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Запоріжжя.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Запоріжжя, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Запоріжжя-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
116П Бердянськ Мінськ 23.10 1 г 58 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
100П Новоолексіївка Мінськ 00.53 15 хв  01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Д Запоріжжя Мінськ 01.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Полтава 01.20 5 хв  01.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 01.20 5 хв  01.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 02.07 5 хв  02.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 02.56 20 хв  03.16 Курсує щоденно - переглянути
010К Київ Маріуполь 03.24 2 хв  03.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
092П Полтава Новоолексіївка 03.50 5 хв  03.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 03.50 5 хв  03.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 04.07 14 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 04.55 8 хв  05.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 05.53 5 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 05.53 5 хв  05.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 05.34 34 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 06.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 06.27 Курсує щоденно - переглянути
100Б Мінськ Новоолексіївка 06.17 25 хв  06.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 05.45 1 г 7 хв  06.52 Курсує щоденно - переглянути
100Б Мінськ Бердянськ 06.17 35 хв  06.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 07.49 Курсує щоденно - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 07.57 5 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 07.57 5 хв  08.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
738ДП Запоріжжя Київ 08.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
003Л Ужгород Запоріжжя 10.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 10.03 25 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 11.10 10 хв  11.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 12.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
797 Харків Запоріжжя 13.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
004П Запоріжжя Ужгород 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 14.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
798 Запоріжжя Харків 14.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 15.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 15.52 4 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 15.52 4 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 16.19 30 хв  16.49 Курсує щоденно - переглянути
072П Запоріжжя Київ 18.20 Курсує щоденно - переглянути
618П Дніпро Запоріжжя 18.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 19.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
096О Маріуполь Харків 20.14 20 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Д Маріуполь Бахмут 20.14 20 хв  20.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 20.14 20 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути
738КО Київ Запоріжжя 20.42 Курсує щоденно - переглянути
095О Харків Маріуполь 21.14 5 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Бахмут Маріуполь 21.14 5 хв  21.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
038П Запоріжжя Київ 21.42 Курсує щоденно - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 21.45 4 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
104Д Маріуполь Київ 21.45 4 хв  21.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 21.59 5 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
010Д Маріуполь Київ 22.53 2 хв  22.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 23.17 8 хв  23.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 23.10 30 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя