У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Запоріжжя
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Запоріжжя:

Розклад поїздів по станції Запоріжжя включає в себе 44 поїздів за такими напрямками як Мінськ-Пас., Маріуполь, Полтава-Південна, Харків-Пас., Київ-Пас., в сумі зі станції Запоріжжя можна виїхати за 15 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Київ-Пас. - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 02 г 13 хв і прибуває в пункт призначення о 12 г 38 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 10 г 25 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Запоріжжя.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Запоріжжя, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Запоріжжя-1

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
100Д Запоріжжя Мінськ 00.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
096П Бахмут Маріуполь 00.48 5 хв  00.53 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Полтава 01.20 5 хв  01.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
082П Новоолексіївка Харків 01.20 5 хв  01.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
084ДЛП Маріуполь Київ 02.08 5 хв  02.13 Курсує по особливому графіку - переглянути
084КОШ Київ Маріуполь 02.52 18 хв  03.10 Курсує по особливому графіку - переглянути
081О Харків Новоолексіївка 03.58 5 хв  04.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
096Д Маріуполь Бахмут 04.01 13 хв  04.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
142Д Маріуполь Одеса 04.01 20 хв  04.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
104К Київ Маріуполь 04.37 5 хв  04.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
104О Жмеринка Маріуполь 04.43 4 хв  04.47 Курсує по особливому графіку - переглянути
012К Київ Новоолексіївка 04.46 8 хв  04.54 Курсує щоденно - переглянути
226К Київ Бердянськ 04.35 24 хв  04.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
100Ф Мінськ Запоріжжя 05.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
318Ш Одеса Запоріжжя 05.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
116К Київ Бердянськ 05.55 4 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
318Ш Одеса Дніпро 05.34 34 хв  06.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
038К Київ Запоріжжя 06.27 Курсує по особливому графіку - переглянути
086Л Львів Новоолексіївка 07.25 6 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
088Л Ковель Новоолексіївка 07.25 6 хв  07.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
072К Київ Запоріжжя 07.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
738П Запоріжжя Київ 08.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
073Я Москва Кривий Ріг 08.56 30 хв  09.26 Курсує щоденно - переглянути
142Л Одеса Маріуполь 11.14 5 хв  11.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
120П Запоріжжя Львів 11.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
732К Київ Запоріжжя 14.25 Курсує щоденно - переглянути
120Л Львів Запоріжжя 14.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
732П Запоріжжя Київ 15.35 Курсує щоденно - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 15.52 4 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
086П Новоолексіївка Львів 15.52 4 хв  15.56 Курсує по особливому графіку - переглянути
074О Кривий Ріг Москва 15.19 45 хв  16.04 Курсує щоденно - переглянути
618П Дніпро Запоріжжя 18.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
072П Запоріжжя Київ 18.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
282Ш Запоріжжя Київ 18.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
317Д Запоріжжя Одеса 19.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Д Маріуполь Львів 20.18 20 хв  20.38 Курсує щоденно - переглянути
736ЛШ Київ Запоріжжя 21.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
104Д Маріуполь Київ 21.42 4 хв  21.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
104П Маріуполь Жмеринка 21.49 8 хв  21.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
070Л Львів Маріуполь 21.59 5 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути
736ДО Запоріжжя Київ 22.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
012П Новоолексіївка Київ 23.17 8 хв  23.25 Курсує щоденно - переглянути
226П Бердянськ Київ 23.10 30 хв  23.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
116П Бердянськ Київ 23.35 5 хв  23.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Запоріжжя можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Запоріжжя