У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів:

Актуальний розклад електричок по станції Здолбунів містить всього 40 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Здолбунів з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка, Могиляни, Рівне, Львів, Луцьк. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 40 хв до пункту призначення Сарни. Найближчі станції та зупинні пункти Здолбунів-Південний, Здолбунів-Пас., Семилітка, Рівне. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Здолбунів відправляються або прибувають вранці - 15 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Здолбунів-Пас. - Луцьк, Ковель - Могиляни, Здолбунів-Пас. - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Південний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6281 Шепетівка Здолбунів 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 06.28 1 хв  06.29 Курсує щоденно - переглянути
6354* Ковель Могиляни 09.06 1 хв  09.07 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.35 1 хв  10.36 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.59 1 хв  13.00 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.25 5 хв  14.30 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 18.06 1 хв  18.07 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 19.53 1 хв  19.54 Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 21.04 1 хв  21.05 Курсує щоденно - переглянути

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6091* Здолбунів Львів 03.20 Курсує щоденно - переглянути
6351* Здолбунів Луцьк 05.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
6281 Шепетівка Здолбунів 06.03 Курсує щоденно - переглянути
6282 Здолбунів Шепетівка 06.22 Курсує щоденно - переглянути
6329/6330* Здолбунів Сарни 06.35 Курсує щоденно - переглянути
804Ш Рівне Львів 06.58 2 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6352 Луцьк Здолбунів 07.07 Курсує щоденно - переглянути
6384 Красне Здолбунів 07.08 13 хв  07.21 Курсує щоденно - переглянути
6341/6342 Сарни Здолбунів 07.33 Курсує щоденно - переглянути
6353 Здолбунів Ковель 08.30 Курсує щоденно - переглянути
6354* Ковель Могиляни 08.57 3 хв  09.00 Курсує щоденно - переглянути
6093 Здолбунів Львів 09.30 Курсує щоденно - переглянути
6343/6344 Сарни Здолбунів 10.20 Курсує щоденно - переглянути
6283 Шепетівка Рівне 10.42 2 хв  10.44 Курсує щоденно - переглянути
6356* Луцьк Здолбунів 11.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
804Л Львів Рівне 12.15 2 хв  12.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6333/6334* Здолбунів Удрицьк 12.22 Курсує щоденно - переглянути
6284 Рівне Могиляни 12.47 6 хв  12.53 Курсує щоденно - переглянути
6095* Здолбунів Львів 13.12 Курсує щоденно - переглянути
806Ш Рівне Львів 13.30 3 хв  13.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6092* Львів Здолбунів 14.31 Курсує щоденно - переглянути
6285 Могиляни Рівне 14.36 2 хв  14.38 Курсує щоденно - переглянути
6359 Здолбунів Луцьк 14.50 Курсує щоденно - переглянути
6361/6362 Здолбунів Ковель 17.05 Курсує щоденно - переглянути
6335/6336* Здолбунів Удрицьк 17.12 Курсує щоденно - переглянути
6358 Луцьк Здолбунів 17.45 Курсує щоденно - переглянути
6094/6093 Львів Здолбунів 17.43 3 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6286 Рівне Шепетівка 17.56 3 хв  17.59 Курсує щоденно - переглянути
6381* Здолбунів Дубно 18.05 Курсує щоденно - переглянути
6389/6390* Горинь Здолбунів 18.44 Курсує щоденно - переглянути
806Л Львів Рівне 19.01 2 хв  19.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6360 Луцьк Здолбунів 19.43 Курсує щоденно - переглянути
885К Київ Рівне 20.00 2 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути
6382* Дубно Здолбунів 20.25 Курсує щоденно - переглянути
6363 Здолбунів Луцьк 20.40 Курсує щоденно - переглянути
886К Рівне Шепетівка 20.55 3 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6383 Здолбунів Красне 21.12 Курсує щоденно - переглянути
6337/6338 Здолбунів Сарни 21.40 Курсує щоденно - переглянути
6096* Львів Здолбунів 22.30 Курсує щоденно - переглянути
6349/6350* Удрицьк Здолбунів 23.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів