У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Здолбунів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів по станції Здолбунів:

Розклад поїздів по станції Здолбунів включає в себе 18 поїздів за такими напрямками як Київ-Пас., Ковель, Львів, Хелм-Головний, Москва-Київська, в сумі зі станції Здолбунів можна виїхати за 9 напрямками. Більше всього поїздів курсує за маршрутами до станції Ковель - перший поїзд, згідно поточного розкладу, вирушає о 03 г 25 хв і прибуває в пункт призначення о 07 г 32 хв, час у дорозі при цьому становить 0 д 4 г 7 хв. На цій сторінці представлено актуальний розклад поїздів по станції Здолбунів.Купити квитки на поїзди, що відправляються зі станції Здолбунів, можна онлайн або в залізничній касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Здолбунів-Пас.

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
754К Ковель Здолбунів 00.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
098Л Ковель Київ 23.57 27 хв  00.24 Курсує щоденно - переглянути
235Ш Ужгород Київ 02.21 33 хв  02.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
097К Київ Ковель 03.13 12 хв  03.25 Курсує щоденно - переглянути
371Б Могилів Львів 05.20 25 хв  05.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
751Ш Здолбунів Хелм 06.00 Курсує щоденно - переглянути
084Ш Одеса Ковель 06.11 17 хв  06.28 Курсує по особливому графіку - переглянути
127О Харків Ковель 09.00 17 хв  09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
088П Новоолексіївка Ковель 09.00 17 хв  09.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
073А Москва Ковель 10.57 4 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
077Л Київ Ковель 10.57 4 хв  11.01 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Москва 13.42 3 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
078Л Ковель Київ 13.42 3 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
088Ш Ковель Новоолексіївка 14.06 16 хв  14.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
128Л Ковель Харків 18.18 15 хв  18.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
754Л Хелм Здолбунів 18.54 Курсує щоденно - переглянути
372Л Львів Могилів 20.45 21 хв  21.06 Курсує по особливому графіку - переглянути
084Л Ковель Одеса 21.58 17 хв  22.15 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по станції Здолбунів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Здолбунів