У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зелений Гай,Харківська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зелений Гай:

Актуальний розклад електричок по станції Зелений Гай містить всього 42 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зелений Гай з такими станціями і населеними пунктами як Зміїв, Харків-Пас., Красноград, Дубове, Біляївка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 37 хв до пункту призначення Біляївка. Найближчі станції та зупинні пункти Високий, Південний. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зелений Гай відправляються або прибувають вранці - 13 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зміїв - Харків-Пас., Харків-Пас. - Зміїв, Мерефа - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зелений Гай відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6701 Харків Зміїв 04.17 1 хв  04.18 Курсує щоденно - переглянути
6502 Лихачове Харків 04.38 1 хв  04.39 Курсує щоденно - переглянути
6683 Харків Красноград 04.42 1 хв  04.43 Курсує щоденно - переглянути
6682 Широкий Харків 05.12 1 хв  05.13 Курсує щоденно - переглянути
6414 Лихачове Харків 05.58 1 хв  05.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6851-6861 Харків Дубове 06.13 1 хв  06.14 Курсує щоденно - переглянути
6684 Красноград Харків 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6506 Мерефа Харків 06.33 1 хв  06.34 Курсує по особливому графіку - переглянути
6508 Біляївка Харків 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6686 Красноград Харків 06.58 1 хв  06.59 Курсує щоденно - переглянути
6510 Мерефа Харків 07.13 1 хв  07.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 Харків Біляївка 07.25 1 хв  07.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Лозова Харків 07.35 1 хв  07.36 Курсує щоденно - переглянути
6685 Харків Красноград 07.41 1 хв  07.42 Курсує щоденно - переглянути
6702 Зміїв Харків 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6513* Харків Лозова 09.02 1 хв  09.03 Курсує щоденно - переглянути
6687 Харків Красноград 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6862-6852 Гусарівка Харків 10.13 1 хв  10.14 Курсує щоденно - переглянути
6688 Красноград Харків 10.53 1 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
6517* Харків Лозова 11.34 1 хв  11.35 Курсує щоденно - переглянути
6516 Лозова Харків 11.57 1 хв  11.58 Курсує щоденно - переглянути
6518 Біляївка Харків 12.40 1 хв  12.41 Курсує по особливому графіку - переглянути
6689* Харків Красноград 12.53 1 хв  12.54 Курсує щоденно - переглянути
6521* Харків Лозова 13.24 1 хв  13.25 Курсує по особливому графіку - переглянути
6690 Красноград Харків 14.01 1 хв  14.02 Курсує щоденно - переглянути
6691 Харків Красноград 14.18 1 хв  14.19 Курсує щоденно - переглянути
6522 Лозова Харків 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6855-6865* Харків Гаврилівка 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6692 Красноград Харків 16.28 1 хв  16.29 Курсує щоденно - переглянути
6705 Харків Зміїв 17.45 1 хв  17.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6693 Харків Красноград 17.53 1 хв  17.54 Курсує щоденно - переглянути
6525 Харків Лихачове 18.11 1 хв  18.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6524 Лозова Харків 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6694 Красноград Харків 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6527 Харків Лозова 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути
6695 Харків Широкий 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути
6528 Лозова Харків 20.36 1 хв  20.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6696 Красноград Харків 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6697 Харків Красноград 20.59 1 хв  21.00 Курсує щоденно - переглянути
6529 Харків Лихачове 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути
6698 Красноград Харків 22.50 2 хв  22.52 Курсує щоденно - переглянути
6531 Харків Біляївка 23.36 1 хв  23.37 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зелений Гай можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зелений Гай,Харківська обл.