У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Жихор
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жихор:

Актуальний розклад електричок по станції Жихор містить всього 34 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Жихор з такими станціями і населеними пунктами як Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм, Балаклія. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 52 хв до пункту призначення Балаклія. Найближчі станції та зупинні пункти Безлюдівка, Васищеве, Удянська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Жихор відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Савинці, Харків-Левада - Ізюм, Харків-Левада - Балаклія. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Жихор відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6409 Харків Шебелинка 04.35 1 хв  04.36 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.17 1 хв  05.18 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 06.11 1 хв  06.12 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 06.48 1 хв  06.49 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.14 1 хв  07.15 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 07.55 1 хв  07.56 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.57 1 хв  07.58 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.09 1 хв  09.10 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.27 1 хв  09.28 Курсує щоденно - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.47 1 хв  09.48 Курсує щоденно - переглянути
6445-6455 Харків Красний Лиман 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
6421 Харків Ізюм 11.41 1 хв  11.42 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.56 1 хв  12.57 Курсує щоденно - переглянути
6422 Ізюм Харків 13.28 1 хв  13.29 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 14.05 1 хв  14.06 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 14.06 1 хв  14.07 Курсує щоденно - переглянути
7005 Харків Ізюм 15.10 9 хв  15.19 Курсує щоденно - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.20 1 хв  16.21 Курсує щоденно - переглянути
6429 Харків Ізюм 16.53 1 хв  16.54 Курсує щоденно - переглянути
6428 Ізюм Харків 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6431 Харків Савинці 18.09 1 хв  18.10 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.27 1 хв  18.28 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
6456-6446 Красний Лиман Харків 19.13 1 хв  19.14 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.31 1 хв  19.32 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 20.57 1 хв  20.58 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 21.10 1 хв  21.11 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.13 1 хв  21.14 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.23 1 хв  22.24 Курсує щоденно - переглянути
6444 Ізюм Харків 22.52 1 хв  22.53 Курсує щоденно - переглянути
6441 Харків Балаклія 23.51 1 хв  23.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Жихор можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Жихор