У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Золочів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів:

Актуальний розклад електричок по станції Золочів містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Золочів з такими станціями і населеними пунктами як Одноробівка, Харків-Левада, Харків-Балашівський, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Харків-Балашівський. Найближчі станції та зупинні пункти Світличний, Соснівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Золочів відправляються або прибувають днем - 7 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золочів - Харків-Балашівський, Золочів - Одноробівка, Золочів - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Золочів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Золочів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Золочів