У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки:

Актуальний розклад електричок по станції Звидки містить всього 29 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Звидки з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 03 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Борівська-Південна, Аксютівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Звидки відправляються або прибувають вранці - 11 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Левада - Балаклія, Ізюм - Харків-Левада, Харків-Пас. - Савинці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.01 1 хв  00.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6409 Харків Шебелинка 04.47 1 хв  04.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.11 1 хв  05.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6408 Савинці Харків 05.56 1 хв  05.57 Курсує по особливому графіку - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.21 1 хв  06.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.00 1 хв  07.01 Курсує по особливому графіку - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує по особливому графіку - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.43 1 хв  07.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6417 Харків Балаклія 08.08 1 хв  08.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6419 Харків Савинці 09.22 1 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.42 1 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6418 Ізюм Харків 09.42 1 хв  09.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6421 Харків Ізюм 11.29 1 хв  11.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.59 1 хв  13.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6423 Харків Ізюм 12.59 1 хв  13.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6422 Ізюм Харків 13.14 1 хв  13.15 Курсує по особливому графіку - переглянути
6424 Савинці Харків 13.51 1 хв  13.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.11 1 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6425 Харків Савинці 14.11 1 хв  14.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6426 Балаклія Харків 16.13 1 хв  16.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6429 Харків Ізюм 17.06 1 хв  17.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
6428 Ізюм Харків 17.29 1 хв  17.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6680 Савинці Харків 17.59 1 хв  18.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6431 Харків Савинці 18.17 1 хв  18.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.41 1 хв  18.42 Курсує по особливому графіку - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.43 1 хв  19.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6830 Гракове Харків 20.58 1 хв  20.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.10 1 хв  21.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6438 Савинці Харків 22.02 1 хв  22.03 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Звидки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Звидки