У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звидки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки:

Актуальний розклад електричок по станції Звидки містить всього 26 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Звидки з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Шебелинка, Харків-Левада, Харків-Пас., Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 12 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Борівська-Південна, Аксютівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Звидки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Савинці, Харків-Левада - Балаклія, Харків-Левада - Шебелинка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Звидки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.03 1 хв  00.04 Курсує щоденно - переглянути
6409 Харків Шебелинка 04.47 1 хв  04.48 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 05.07 1 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 05.56 1 хв  05.57 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 06.21 1 хв  06.22 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.00 1 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 07.01 1 хв  07.02 Курсує щоденно - переглянути
6412 Ізюм Харків 07.43 1 хв  07.44 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 08.08 1 хв  08.09 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.22 1 хв  09.23 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 09.34 1 хв  09.35 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 11.40 1 хв  11.41 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.08 1 хв  13.09 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 13.14 1 хв  13.15 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 13.51 1 хв  13.52 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 14.19 1 хв  14.20 Курсує щоденно - переглянути
6426* Балаклія Харків 16.07 1 хв  16.08 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 17.06 1 хв  17.07 Курсує щоденно - переглянути
6428 Ізюм Харків 17.45 1 хв  17.46 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Савинці 18.17 1 хв  18.18 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.41 1 хв  18.42 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 19.43 1 хв  19.44 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 20.58 1 хв  20.59 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.09 1 хв  21.10 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 22.11 1 хв  22.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Звидки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Звидки