У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зидьки:

Актуальний розклад електричок по станції Зидьки містить всього 25 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зидьки з такими станціями і населеними пунктами як Балаклія, Харків-Левада, Шебелинка, Харків-Пас., Ізюм. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Харків-Левада. Найближчі станції та зупинні пункти Зміїв, Геніївка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зидьки відправляються або прибувають вранці - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Савинці, Балаклія - Харків-Левада, Харків-Левада - Ізюм. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зидьки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6441 Харків Балаклія 00.26 1 хв  00.27 Курсує щоденно - переглянути
6406 Балаклія Харків 04.41 1 хв  04.42 Курсує щоденно - переглянути
6409 Харків Шебелинка 05.07 1 хв  05.08 Курсує щоденно - переглянути
6408 Савинці Харків 05.29 1 хв  05.30 Курсує щоденно - переглянути
6410 Балаклія Харків 05.55 1 хв  05.56 Курсує щоденно - переглянути
6860 Шебелинка Харків 06.34 1 хв  06.35 Курсує щоденно - переглянути
6411 Харків Ізюм 07.23 1 хв  07.24 Курсує щоденно - переглянути
6417 Харків Балаклія 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6418* Ізюм Харків 09.08 1 хв  09.09 Курсує щоденно - переглянути
6419 Харків Савинці 09.44 1 хв  09.45 Курсує щоденно - переглянути
6421* Харків Ізюм 12.05 1 хв  12.06 Курсує щоденно - переглянути
6422* Ізюм Харків 12.48 1 хв  12.49 Курсує щоденно - переглянути
6424 Савинці Харків 13.26 1 хв  13.27 Курсує щоденно - переглянути
6423 Харків Ізюм 13.32 1 хв  13.33 Курсує щоденно - переглянути
6425 Харків Савинці 14.42 1 хв  14.43 Курсує щоденно - переглянути
6426 Балаклія Харків 15.42 1 хв  15.43 Курсує щоденно - переглянути
6428* Ізюм Харків 17.18 1 хв  17.19 Курсує щоденно - переглянути
6429* Харків Ізюм 17.29 1 хв  17.30 Курсує щоденно - переглянути
6680 Савинці Харків 17.42 1 хв  17.43 Курсує щоденно - переглянути
6434 Ізюм Харків 18.16 1 хв  18.17 Курсує щоденно - переглянути
6431* Харків Савинці 18.43 1 хв  18.44 Курсує щоденно - переглянути
6435 Харків Балаклія 20.06 1 хв  20.07 Курсує щоденно - переглянути
6830 Гракове Харків 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути
6439 Харків Ізюм 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути
6438 Савинці Харків 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зидьки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зидьки