У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.22 і прибуває на станцію Костянтинівка о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Миргород, Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.22
Львів 21.37 20 хв  21.57 2 г  15 хв 
Київ-Пас. 04.16 20 хв  04.36 8 г  54 хв 
Миргород 07.25 2 хв  07.27 12 г  3 хв 
Полтава-Киівська 08.31 29 хв  09.00 13 г  9 хв 
Харків-Пас. 11.16 21 хв  11.37 15 г  54 хв 
Ізюм 13.27 2 хв  13.29 18 г  5 хв 
Святогірськ 13.54 2 хв  13.56 18 г  32 хв 
Красний Лиман 14.24 2 хв  14.26 19 г  2 хв 
Слов'янський курорт 14.45 7 хв  14.52 19 г  23 хв 
Краматорськ 15.14 5 хв  15.19 19 г  52 хв 
Дружківка 15.29 3 хв  15.32 20 г  7 хв 
Костянтинівка 15.55 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031