У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.22 і прибуває на станцію Костянтинівка о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.22
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  18 хв 
Київ-Пас. 04.15 20 хв  04.35 8 г  53 хв 
Полтава-Киівська 08.34 26 хв  09.00 13 г  12 хв 
Харків-Пас. 11.16 21 хв  11.37 15 г  54 хв 
Ізюм 13.27 2 хв  13.29 18 г  5 хв 
Святогірськ 13.52 2 хв  13.54 18 г  30 хв 
Красний Лиман 14.22 2 хв  14.24 19 г 
Слов'янський курорт 14.47 7 хв  14.54 19 г  25 хв 
Краматорськ 15.16 5 хв  15.21 19 г  54 хв 
Дружківка 15.30 2 хв  15.32 20 г  8 хв 
Костянтинівка 15.55 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031