У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.22 і прибуває на станцію Костянтинівка о 16.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.22
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  18 хв 
Київ-Пас. 04.15 20 хв  04.35 8 г  53 хв 
Полтава-Киівська 08.34 26 хв  09.00 13 г  12 хв 
Харків-Пас. 11.24 20 хв  11.44 16 г  2 хв 
Ізюм 13.39 2 хв  13.41 18 г  17 хв 
Святогірськ 14.04 2 хв  14.06 18 г  42 хв 
Красний Лиман 14.34 2 хв  14.36 19 г  12 хв 
Слов'янський курорт 14.59 2 хв  15.01 19 г  37 хв 
Краматорськ 15.23 2 хв  15.25 20 г  1 хв 
Дружківка 15.34 2 хв  15.36 20 г  12 хв 
Костянтинівка 16.00 20 г  38 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031