У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.30 і прибуває на станцію Костянтинівка о 14.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Полтава-Південна, Лозова, Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.30
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  10 хв 
Київ-Пас. 04.15 20 хв  04.35 8 г  45 хв 
Полтава-Киівська 08.34 22 хв  08.56 13 г  4 хв 
Полтава-Південна 09.19 2 хв  09.21 13 г  49 хв 
Лозова 11.40 22 хв  12.02 16 г  10 хв 
Слов'янськ 13.15 2 хв  13.17 17 г  45 хв 
Краматорськ 13.32 2 хв  13.34 18 г  2 хв 
Дружківка 13.46 2 хв  13.48 18 г  16 хв 
Костянтинівка 14.10 18 г  40 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції