У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 001Л сполученням Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ о 19.22 і прибуває на станцію Костянтинівка о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Львів, Київ-Пас., Полтава-Киівська, Харків-Пас., Ізюм, Святогірськ, Красний Лиман, Слов'янський курорт, Краматорськ, Дружківка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 19.22
Львів 21.40 20 хв  22.00 2 г  18 хв 
Київ-Пас. 04.15 20 хв  04.35 8 г  53 хв 
Полтава-Киівська 08.34 26 хв  09.00 13 г  12 хв 
Харків-Пас. 11.16 21 хв  11.37 15 г  54 хв 
Ізюм 13.27 2 хв  13.29 18 г  5 хв 
Святогірськ 13.52 2 хв  13.54 18 г  30 хв 
Красний Лиман 14.22 2 хв  14.24 19 г 
Слов'янський курорт 14.47 7 хв  14.54 19 г  25 хв 
Краматорськ 15.16 5 хв  15.21 19 г  54 хв 
Дружківка 15.30 2 хв  15.32 20 г  8 хв 
Костянтинівка 15.55 20 г  33 хв 

У розкладі поїзда 001Л Івано-Франківськ — Костянтинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031