У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Б Харків-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 100Б сполученням Харків-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Харків-Пас. о 01.46 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 4 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Оріхівська, Пологи, Кирилівка, Синя Гора, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 01.46
Лозова 03.40 2 хв  03.42 1 г  54 хв 
Павлоград-1 04.37 2 хв  04.39 2 г  51 хв 
Синельникове-1 05.21 2 хв  05.23 3 г  35 хв 
Запоріжжя-1 06.17 35 хв  06.52 4 г  31 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 6 г  19 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 6 г  59 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 7 г  53 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 8 г  4 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 8 г  20 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 8 г  50 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 9 г  9 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 9 г  34 хв 
Бердянськ 11.50 10 г  4 хв 

У розкладі поїзда 100Б Харків-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031