У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Б Мінськ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Б сполученням Мінськ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бобруйськ, Гомель-Пас., Городня, Мена, Путивль, Смородине, Лозова, Запоріжжя-1, Кирилівка, Нельгівка, Берда.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.11 3 хв  09.14 1 г  27 хв 
Бобруйськ 09.48 3 хв  09.51 2 г  4 хв 
Жлобин-Пас. 10.44 22 хв  11.06 3 г 
Буда-Кошелівська 11.38 2 хв  11.40 3 г  54 хв 
Гомель-Пас. 12.22 27 хв  12.49 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 14.21 45 хв  15.06 6 г  37 хв 
Городня 15.26 2 хв  15.28 7 г  42 хв 
Камка 15.43 1 хв  15.44 7 г  59 хв 
Сновськ 16.00 15 хв  16.15 8 г  16 хв 
Мена 16.55 2 хв  16.57 9 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 18.06 20 хв  18.26 10 г  22 хв 
Конотоп 18.51 5 хв  18.56 11 г  7 хв 
Путивль 19.38 2 хв  19.40 11 г  54 хв 
Ворожба-Пас. 20.11 20 хв  20.31 12 г  27 хв 
Суми 21.22 30 хв  21.52 13 г  38 хв 
Смородине 22.54 3 хв  22.57 15 г  10 хв 
Богодухів 23.49 2 хв  23.51 16 г  5 хв 
Харків-Пас. 01.17 22 хв  01.39 17 г  33 хв 
Лозова 03.33 2 хв  03.35 19 г  49 хв 
Павлоград-1 04.23 2 хв  04.25 20 г  39 хв 
Синельникове-1 05.01 2 хв  05.03 21 г  17 хв 
Запоріжжя-1 05.57 53 хв  06.50 22 г  13 хв 
Оріхівська 08.00 2 хв  08.02 1 д  16 хв 
Пологи 08.42 30 хв  09.12 1 д  58 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 1 д  1 г  55 хв 
Синя Гора 09.53 2 хв  09.55 1 д  2 г  9 хв 
Верхній Токмак-1 10.10 2 хв  10.12 1 д  2 г  26 хв 
Нельгівка 10.33 2 хв  10.35 1 д  2 г  49 хв 
Єлизаветівка 10.50 5 хв  10.55 1 д  3 г  6 хв 
Трояни 11.16 2 хв  11.18 1 д  3 г  32 хв 
Берда 11.37 2 хв  11.39 1 д  3 г  53 хв 
Бердянськ 11.50 1 д  4 г  6 хв 

У розкладі поїзда 100Б Мінськ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031