У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100БФ Мінськ-Пас. — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100БФ сполученням Мінськ-Пас. - Кишинів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Велчинець, Редиул-Маре, Дрокія, Фалешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 15 хв  11.00 3 г  1 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 4 г  45 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 5 г  22 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 5 г  56 хв 
Овруч 14.56 40 хв  15.36 7 г  12 хв 
Коростень 16.25 20 хв  16.45 8 г  41 хв 
Житомир 18.33 4 хв  18.37 10 г  49 хв 
Козятин-1 20.03 22 хв  20.25 12 г  19 хв 
Вінниця 21.17 4 хв  21.21 13 г  33 хв 
Жмеринка-Пас. 22.10 24 хв  22.34 14 г  26 хв 
Могилів-Подільський 00.54 45 хв  01.39 17 г  10 хв 
Велчинець 01.51 3 хв  01.54 18 г  7 хв 
Окниця 02.43 17 хв  03.00 18 г  59 хв 
Редиул-Маре 03.24 1 хв  03.25 19 г  40 хв 
Дондушень 03.41 2 хв  03.43 19 г  57 хв 
Дрокія 04.21 5 хв  04.26 20 г  37 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 21 г  34 хв 
Фалешти 06.04 5 хв  06.09 22 г  20 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 23 г  15 хв 
Кишинів 09.00 1 д  1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 100БФ Мінськ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930