У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Кишинів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Кишинів о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень, Житомир, Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Бельць-Ораш, Берешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 15 хв  11.00 3 г  1 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 4 г  45 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 5 г  22 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 5 г  56 хв 
Овруч 13.56 40 хв  14.36 6 г  12 хв 
Коростень 15.28 18 хв  15.46 7 г  44 хв 
Топорище 16.41 5 хв  16.46 8 г  57 хв 
Житомир 17.24 5 хв  17.29 9 г  40 хв 
Козятин-1 19.01 24 хв  19.25 11 г  17 хв 
Вінниця 20.25 12 хв  20.37 12 г  41 хв 
Жмеринка-Пас. 21.25 20 хв  21.45 13 г  41 хв 
Могилів-Подільський 23.56 45 хв  00.41 16 г  12 хв 
Велчинець 00.53 3 хв  00.56 17 г  9 хв 
Окниця 01.45 17 хв  02.02 18 г  1 хв 
Редиул-Маре 02.26 1 хв  02.27 18 г  42 хв 
Дондушень 02.43 2 хв  02.45 18 г  59 хв 
Дрокія 03.23 2 хв  03.25 19 г  39 хв 
Бельць-Ораш 04.17 2 хв  04.19 20 г  33 хв 
Фалешти 05.01 2 хв  05.03 21 г  17 хв 
Берешти 05.53 2 хв  05.55 22 г  9 хв 
Кишинів 07.54 1 д  10 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031