У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100БФ Мінськ-Пас. — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100БФ сполученням Мінськ-Пас. - Кишинів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Кишинів о 07.54 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень, Житомир, Вінниця, Могилів-Подільський, Окниця, Дондушень, Бельць-Ораш, Берешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 15 хв  11.00 3 г  1 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 4 г  45 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 5 г  22 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 5 г  56 хв 
Овруч 13.56 40 хв  14.36 6 г  12 хв 
Коростень 15.28 18 хв  15.46 7 г  44 хв 
Топорище 16.41 5 хв  16.46 8 г  57 хв 
Житомир 17.24 5 хв  17.29 9 г  40 хв 
Козятин-1 19.01 24 хв  19.25 11 г  17 хв 
Вінниця 20.25 12 хв  20.37 12 г  41 хв 
Жмеринка-Пас. 21.25 20 хв  21.45 13 г  41 хв 
Могилів-Подільський 23.56 45 хв  00.41 16 г  12 хв 
Велчинець 00.53 3 хв  00.56 17 г  9 хв 
Окниця 01.45 17 хв  02.02 18 г  1 хв 
Редиул-Маре 02.26 1 хв  02.27 18 г  42 хв 
Дондушень 02.43 2 хв  02.45 18 г  59 хв 
Дрокія 03.23 2 хв  03.25 19 г  39 хв 
Бельць-Ораш 04.17 2 хв  04.19 20 г  33 хв 
Фалешти 05.01 2 хв  05.03 21 г  17 хв 
Берешти 05.53 2 хв  05.55 22 г  9 хв 
Кишинів 07.54 1 д  10 хв 

У розкладі поїзда 100БФ Мінськ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031