У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Кишинів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 5 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Велчинець, Редиул-Маре, Дрокія, Фалешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 15 хв  11.00 3 г  1 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 4 г  45 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 5 г  22 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 5 г  56 хв 
Овруч 13.53 40 хв  14.33 6 г  9 хв 
Коростень 15.26 20 хв  15.46 7 г  42 хв 
Житомир 17.24 5 хв  17.29 9 г  40 хв 
Козятин-1 19.01 22 хв  19.23 11 г  17 хв 
Вінниця 20.25 5 хв  20.30 12 г  41 хв 
Жмеринка-Пас. 21.17 20 хв  21.37 13 г  33 хв 
Могилів-Подільський 23.56 45 хв  00.41 16 г  12 хв 
Велчинець 00.53 40 хв  01.33 17 г  9 хв 
Окниця 02.22 31 хв  02.53 18 г  38 хв 
Редиул-Маре 03.17 1 хв  03.18 19 г  33 хв 
Дондушень 03.34 2 хв  03.36 19 г  50 хв 
Дрокія 04.22 4 хв  04.26 20 г  38 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 21 г  34 хв 
Фалешти 06.04 4 хв  06.08 22 г  20 хв 
Берешти 06.58 3 хв  07.01 23 г  14 хв 
Кишинів 09.00 1 д  1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031