У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100ФБ Мінськ-Пас. — Кишинів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100ФБ сполученням Мінськ-Пас. - Кишинів відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Кишинів о 09.00 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Калинковичі, Словечно, Коростень, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Велчинець, Редиул-Маре, Дрокія, Фалешти.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 15 хв  11.00 3 г  1 хв 
Світлогорск-На-Березин 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Калинковичі 12.29 13 хв  12.42 4 г  45 хв 
Козенки 13.06 1 хв  13.07 5 г  22 хв 
Словечно 13.40 36 хв  14.16 5 г  56 хв 
Овруч 14.56 40 хв  15.36 7 г  12 хв 
Коростень 16.25 20 хв  16.45 8 г  41 хв 
Житомир 18.33 4 хв  18.37 10 г  49 хв 
Козятин-1 20.03 22 хв  20.25 12 г  19 хв 
Вінниця 21.17 4 хв  21.21 13 г  33 хв 
Жмеринка-Пас. 22.10 24 хв  22.34 14 г  26 хв 
Могилів-Подільський 00.54 45 хв  01.39 17 г  10 хв 
Велчинець 01.51 3 хв  01.54 18 г  7 хв 
Окниця 02.43 17 хв  03.00 18 г  59 хв 
Редиул-Маре 03.24 1 хв  03.25 19 г  40 хв 
Дондушень 03.41 2 хв  03.43 19 г  57 хв 
Дрокія 04.21 5 хв  04.26 20 г  37 хв 
Бельць-Ораш 05.18 4 хв  05.22 21 г  34 хв 
Фалешти 06.04 5 хв  06.09 22 г  20 хв 
Берешти 06.59 2 хв  07.01 23 г  15 хв 
Кишинів 09.00 1 д  1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 100ФБ Мінськ-Пас. — Кишинів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30