У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 06.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 14.24 48 хв  15.12 6 г  40 хв 
Городня 15.31 2 хв  15.33 7 г  47 хв 
Сновськ 16.05 15 хв  16.20 8 г  21 хв 
Мена 17.00 2 хв  17.02 9 г  16 хв 
Бахмач-Пас. 18.09 20 хв  18.29 10 г  25 хв 
Конотоп 18.54 5 хв  18.59 11 г  10 хв 
Путивль 19.42 2 хв  19.44 11 г  58 хв 
Ворожба-Пас. 20.15 20 хв  20.35 12 г  31 хв 
Суми 21.26 30 хв  21.56 13 г  42 хв 
Смородине 22.54 3 хв  22.57 15 г  10 хв 
Богодухів 23.54 2 хв  23.56 16 г  10 хв 
Люботин 00.52 2 хв  00.54 17 г  8 хв 
Харків-Пас. 01.24 22 хв  01.46 17 г  40 хв 
Лозова 03.40 2 хв  03.42 19 г  56 хв 
Павлоград-1 04.37 2 хв  04.39 20 г  53 хв 
Синельникове-1 05.21 2 хв  05.23 21 г  37 хв 
Запоріжжя-1 06.17 22 г  33 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30