У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 13.24 48 хв  14.12 5 г  40 хв 
Городня 14.31 2 хв  14.33 6 г  47 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 7 г  21 хв 
Мена 16.02 2 хв  16.04 8 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 17.12 20 хв  17.32 9 г  28 хв 
Конотоп 17.54 5 хв  17.59 10 г  10 хв 
Путивль 18.43 2 хв  18.45 10 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 19.15 20 хв  19.35 11 г  31 хв 
Суми 20.26 30 хв  20.56 12 г  42 хв 
Смородине 21.54 3 хв  21.57 14 г  10 хв 
Богодухів 22.50 2 хв  22.52 15 г  6 хв 
Люботин 23.47 2 хв  23.49 16 г  3 хв 
Харків-Пас. 00.19 22 хв  00.41 16 г  35 хв 
Лозова 02.35 2 хв  02.37 18 г  51 хв 
Павлоград-1 03.32 2 хв  03.34 19 г  48 хв 
Синельникове-1 04.16 2 хв  04.18 20 г  32 хв 
Запоріжжя-1 05.14 21 г  30 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031