У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 49 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Камка, Мена, Конотоп, Ворожба-Пас., Смородине, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.11 3 хв  09.14 1 г  27 хв 
Бобруйськ 09.48 3 хв  09.51 2 г  4 хв 
Жлобин-Пас. 10.44 22 хв  11.06 3 г 
Буда-Кошелівська 11.38 2 хв  11.40 3 г  54 хв 
Гомель-Пас. 12.22 27 хв  12.49 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 14.21 45 хв  15.06 6 г  37 хв 
Городня 15.26 2 хв  15.28 7 г  42 хв 
Камка 15.43 1 хв  15.44 7 г  59 хв 
Сновськ 16.00 15 хв  16.15 8 г  16 хв 
Мена 16.55 2 хв  16.57 9 г  11 хв 
Бахмач-Пас. 18.06 20 хв  18.26 10 г  22 хв 
Конотоп 18.51 5 хв  18.56 11 г  7 хв 
Путивль 19.38 2 хв  19.40 11 г  54 хв 
Ворожба-Пас. 20.11 20 хв  20.31 12 г  27 хв 
Суми 21.22 30 хв  21.52 13 г  38 хв 
Смородине 22.54 3 хв  22.57 15 г  10 хв 
Богодухів 23.49 2 хв  23.51 16 г  5 хв 
Харків-Пас. 01.17 22 хв  01.39 17 г  33 хв 
Лозова 03.33 2 хв  03.35 19 г  49 хв 
Павлоград-1 04.23 2 хв  04.25 20 г  39 хв 
Синельникове-1 05.01 2 хв  05.03 21 г  17 хв 
Запоріжжя-1 05.57 22 г  13 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031