У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 100Ф сполученням Мінськ-Пас. - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Мінськ-Пас. о 07.44 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 05.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 34 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Осиповичі-1, Жлобин-Пас., Гомель-Пас., Хоробичі, Сновськ, Бахмач-Пас., Путивль, Суми, Богодухів, Харків-Пас., Павлоград-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мінськ-Пас. 07.44
Пуховичи 08.35 2 хв  08.37 51 хв 
Осиповичі-1 09.10 2 хв  09.12 1 г  26 хв 
Бобруйськ 09.50 3 хв  09.53 2 г  6 хв 
Жлобин-Пас. 10.45 21 хв  11.06 3 г  1 хв 
Буда-Кошелівська 11.35 2 хв  11.37 3 г  51 хв 
Гомель-Пас. 12.22 28 хв  12.50 4 г  38 хв 
Терехівка 13.29 30 хв  13.59 5 г  45 хв 
Хоробичі 13.24 50 хв  14.14 5 г  40 хв 
Городня 14.33 2 хв  14.35 6 г  49 хв 
Сновськ 15.07 15 хв  15.22 7 г  23 хв 
Мена 16.02 2 хв  16.04 8 г  18 хв 
Бахмач-Пас. 17.12 20 хв  17.32 9 г  28 хв 
Конотоп 17.54 5 хв  17.59 10 г  10 хв 
Путивль 18.43 2 хв  18.45 10 г  59 хв 
Ворожба-Пас. 19.15 20 хв  19.35 11 г  31 хв 
Суми 20.27 30 хв  20.57 12 г  43 хв 
Смородине 21.52 3 хв  21.55 14 г  8 хв 
Богодухів 22.55 2 хв  22.57 15 г  11 хв 
Люботин 23.47 16 хв  00.03 16 г  3 хв 
Харків-Пас. 00.33 22 хв  00.55 16 г  49 хв 
Лозова 02.49 2 хв  02.51 19 г  5 хв 
Павлоград-1 03.44 2 хв  03.46 20 г 
Синельникове-1 04.24 2 хв  04.26 20 г  40 хв 
Запоріжжя-1 05.18 21 г  34 хв 

У розкладі поїзда 100Ф Мінськ-Пас. — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031