У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Б Суми — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 100Б сполученням Суми - Бердянськ відправляється зі станції Суми о 21.56 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Оріхівська, Пологи, Кирилівка, Синя Гора, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 21.56
Смородине 22.54 3 хв  22.57 58 хв 
Богодухів 23.54 2 хв  23.56 1 г  58 хв 
Люботин 00.52 2 хв  00.54 2 г  56 хв 
Харків-Пас. 01.24 22 хв  01.46 3 г  28 хв 
Лозова 03.40 2 хв  03.42 5 г  44 хв 
Павлоград-1 04.37 2 хв  04.39 6 г  41 хв 
Синельникове-1 05.21 2 хв  05.23 7 г  25 хв 
Запоріжжя-1 06.17 35 хв  06.52 8 г  21 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 10 г  9 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 10 г  49 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 11 г  43 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 11 г  54 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 12 г  10 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 12 г  40 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 12 г  59 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 13 г  24 хв 
Бердянськ 11.50 13 г  54 хв 

У розкладі поїзда 100Б Суми — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30