У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Б Суми — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 100Б сполученням Суми - Бердянськ відправляється зі станції Суми о 21.56 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Смородине, Богодухів, Люботин, Харків-Пас., Лозова, Павлоград-1, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Оріхівська, Пологи, Кирилівка, Синя Гора, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 21.56
Смородине 22.54 3 хв  22.57 58 хв 
Богодухів 23.54 2 хв  23.56 1 г  58 хв 
Люботин 00.52 2 хв  00.54 2 г  56 хв 
Харків-Пас. 01.24 22 хв  01.46 3 г  28 хв 
Лозова 03.40 2 хв  03.42 5 г  44 хв 
Павлоград-1 04.37 2 хв  04.39 6 г  41 хв 
Синельникове-1 05.21 2 хв  05.23 7 г  25 хв 
Запоріжжя-1 06.17 35 хв  06.52 8 г  21 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 10 г  9 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 10 г  49 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 11 г  43 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 11 г  54 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 12 г  10 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 12 г  40 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 12 г  59 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 13 г  24 хв 
Бердянськ 11.50 13 г  54 хв 

У розкладі поїзда 100Б Суми — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031