У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 100Д сполученням Запоріжжя-1 - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 00.25 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Павлоград-1, Харків-Пас., Богодухів, Суми, Путивль, Бахмач-Пас., Сновськ, Хоробичі, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Осиповичі-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 00.25
Синельникове-1 01.25 2 хв  01.27 1 г 
Павлоград-1 01.58 2 хв  02.00 1 г  33 хв 
Лозова 03.01 2 хв  03.03 2 г  36 хв 
Харків-Пас. 04.52 28 хв  05.20 4 г  27 хв 
Люботин 05.59 2 хв  06.01 5 г  34 хв 
Богодухів 06.47 2 хв  06.49 6 г  22 хв 
Смородине 07.46 5 хв  07.51 7 г  21 хв 
Суми 08.43 20 хв  09.03 8 г  18 хв 
Ворожба-Пас. 09.55 20 хв  10.15 9 г  30 хв 
Путивль 10.45 2 хв  10.47 10 г  20 хв 
Конотоп 11.29 20 хв  11.49 11 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 12.13 2 хв  12.15 11 г  48 хв 
Мена 13.25 2 хв  13.27 13 г 
Сновськ 14.10 15 хв  14.25 13 г  45 хв 
Городня 14.59 2 хв  15.01 14 г  34 хв 
Хоробичі 15.26 35 хв  16.01 15 г  1 хв 
Терехівка 17.30 30 хв  18.00 17 г  5 хв 
Гомель-Пас. 18.40 38 хв  19.18 18 г  15 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 19 г  32 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 20 г  4 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 21 г  34 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 22 г  8 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 22 г  39 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 23 г  25 хв 

У розкладі поїзда 100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції