У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 100Д сполученням Запоріжжя-1 - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 01.08 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Павлоград-1, Харків-Пас., Богодухів, Суми, Путивль, Бахмач-Пас., Сновськ, Хоробичі, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Осиповичі-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 01.08
Синельникове-1 02.08 2 хв  02.10 1 г 
Павлоград-1 02.41 2 хв  02.43 1 г  33 хв 
Лозова 03.46 2 хв  03.48 2 г  38 хв 
Харків-Пас. 05.50 27 хв  06.17 4 г  42 хв 
Люботин 06.56 2 хв  06.58 5 г  48 хв 
Богодухів 07.43 2 хв  07.45 6 г  35 хв 
Смородине 08.42 3 хв  08.45 7 г  34 хв 
Суми 09.41 20 хв  10.01 8 г  33 хв 
Ворожба-Пас. 10.52 20 хв  11.12 9 г  44 хв 
Путивль 11.43 2 хв  11.45 10 г  35 хв 
Конотоп 12.28 20 хв  12.48 11 г  20 хв 
Бахмач-Пас. 13.12 2 хв  13.14 12 г  4 хв 
Мена 14.22 2 хв  14.24 13 г  14 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 13 г  57 хв 
Городня 15.54 2 хв  15.56 14 г  46 хв 
Хоробичі 16.21 35 хв  16.56 15 г  13 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 16 г  17 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 17 г  24 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 18 г  49 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 19 г  21 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 20 г  51 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 21 г  25 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 21 г  56 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 22 г  42 хв 

У розкладі поїзда 100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30