У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 100Д сполученням Запоріжжя-1 - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 00.33 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Павлоград-1, Харків-Пас., Богодухів, Суми, Путивль, Бахмач-Пас., Сновськ, Хоробичі, Гомель-Пас., Жлобин-Пас., Осиповичі-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 00.33
Синельникове-1 01.29 2 хв  01.31 56 хв 
Павлоград-1 02.02 2 хв  02.04 1 г  29 хв 
Лозова 03.03 2 хв  03.05 2 г  30 хв 
Харків-Пас. 04.52 28 хв  05.20 4 г  19 хв 
Люботин 05.59 2 хв  06.01 5 г  26 хв 
Богодухів 06.46 2 хв  06.48 6 г  13 хв 
Смородине 07.45 5 хв  07.50 7 г  12 хв 
Суми 08.46 20 хв  09.06 8 г  13 хв 
Ворожба-Пас. 09.55 20 хв  10.15 9 г  22 хв 
Путивль 10.45 2 хв  10.47 10 г  12 хв 
Конотоп 11.29 20 хв  11.49 10 г  56 хв 
Бахмач-Пас. 12.13 2 хв  12.15 11 г  40 хв 
Мена 13.22 2 хв  13.24 12 г  49 хв 
Сновськ 14.05 15 хв  14.20 13 г  32 хв 
Городня 14.54 2 хв  14.56 14 г  21 хв 
Хоробичі 15.21 35 хв  15.56 14 г  48 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 16 г  52 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 17 г  59 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 19 г  24 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 19 г  56 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 21 г  26 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 22 г 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 22 г  31 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 23 г  17 хв 

У розкладі поїзда 100Д Запоріжжя-1 — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031