У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

101Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 101Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 08.03 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 19.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миколаїв-Пас., Долинська, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Біла Церква, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 08.03
Миколаїв-Пас. 09.11 10 хв  09.21 1 г  8 хв 
Долинська 11.49 20 хв  12.09 3 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.44 14 хв  14.58 6 г  41 хв 
Цвіткове 15.27 2 хв  15.29 7 г  24 хв 
Миронівка 16.26 2 хв  16.28 8 г  23 хв 
Біла Церква 17.20 2 хв  17.22 9 г  17 хв 
Фастів-1 17.55 2 хв  17.57 9 г  52 хв 
Київ-Пас. 19.14 11 г  11 хв 

У розкладі поїзда 101Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031