У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 19.29 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Блакитне, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Тимкове, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Кагарлик.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 19.29
Снігурівка 20.16 2 хв  20.18 47 хв 
Березнегувате 20.54 2 хв  20.56 1 г  25 хв 
Біла Криниця 21.21 2 хв  21.23 1 г  52 хв 
Блакитне 21.46 2 хв  21.48 2 г  17 хв 
Високопілля 22.01 2 хв  22.03 2 г  32 хв 
Апостолове 22.32 22 хв  22.54 3 г  3 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.33 5 хв  23.38 4 г  4 хв 
Тимкове 00.44 24 хв  01.08 5 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.59 15 хв  04.14 8 г  30 хв 
Цвіткове 04.43 2 хв  04.45 9 г  14 хв 
Миронівка 05.42 14 хв  05.56 10 г  13 хв 
Кагарлик 06.16 2 хв  06.18 10 г  47 хв 
Київ-Пас. 07.16 11 г  47 хв 

У розкладі поїзда 102Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031