У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 19.33 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Тимкове, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Кагарлик.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 19.33
Снігурівка 20.20 2 хв  20.22 47 хв 
Березнегувате 20.58 2 хв  21.00 1 г  25 хв 
Біла Криниця 21.25 2 хв  21.27 1 г  52 хв 
Високопілля 22.01 2 хв  22.03 2 г  28 хв 
Апостолове 22.32 22 хв  22.54 2 г  59 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.32 5 хв  23.37 3 г  59 хв 
Тимкове 00.48 24 хв  01.12 5 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.52 15 хв  04.07 8 г  19 хв 
Цвіткове 04.37 2 хв  04.39 9 г  4 хв 
Миронівка 05.35 2 хв  05.37 10 г  2 хв 
Кагарлик 05.55 2 хв  05.57 10 г  22 хв 
Київ-Пас. 06.56 11 г  23 хв 

У розкладі поїзда 102Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції