У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102Ш Херсон — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102Ш сполученням Херсон - Київ-Пас. відправляється зі станції Херсон о 19.29 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Блакитне, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Тимкове, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Кагарлик.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 19.29
Снігурівка 20.16 2 хв  20.18 47 хв 
Березнегувате 20.54 2 хв  20.56 1 г  25 хв 
Біла Криниця 21.21 2 хв  21.23 1 г  52 хв 
Блакитне 21.46 2 хв  21.48 2 г  17 хв 
Високопілля 22.01 2 хв  22.03 2 г  32 хв 
Апостолове 22.32 22 хв  22.54 3 г  3 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.33 5 хв  23.38 4 г  4 хв 
Тимкове 00.44 24 хв  01.08 5 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.52 15 хв  04.07 8 г  23 хв 
Цвіткове 04.36 2 хв  04.38 9 г  7 хв 
Миронівка 05.35 2 хв  05.37 10 г  6 хв 
Кагарлик 05.56 2 хв  05.58 10 г  27 хв 
Київ-Пас. 06.56 11 г  27 хв 

У розкладі поїзда 102Ш Херсон — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930