У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.32 і прибуває на станцію Херсон о 08.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Кагарлик, Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Тимкове, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.32
Кагарлик 21.35 2 хв  21.37 1 г  3 хв 
Миронівка 22.24 2 хв  22.26 1 г  52 хв 
Цвіткове 23.31 2 хв  23.33 2 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.04 17 хв  00.21 3 г  32 хв 
Долинська 02.51 4 хв  02.55 6 г  19 хв 
Тимкове 03.10 24 хв  03.34 6 г  38 хв 
Кривий Ріг-Головний 04.40 5 хв  04.45 8 г  8 хв 
Апостолове 05.24 22 хв  05.46 8 г  52 хв 
Високопілля 06.14 2 хв  06.16 9 г  42 хв 
Біла Криниця 06.58 2 хв  07.00 10 г  26 хв 
Березнегувате 07.24 2 хв  07.26 10 г  52 хв 
Снігурівка 08.03 2 хв  08.05 11 г  31 хв 
Херсон 08.50 12 г  18 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції