У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.32 і прибуває на станцію Херсон о 08.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кагарлик, Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Тимкове, Кривий Ріг-Головний, Апостолове, Високопілля, Блакитне, Біла Криниця, Березнегувате, Снігурівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.32
Кагарлик 21.35 2 хв  21.37 1 г  3 хв 
Миронівка 22.27 2 хв  22.29 1 г  55 хв 
Цвіткове 23.30 2 хв  23.32 2 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.02 15 хв  00.17 3 г  30 хв 
Долинська 02.43 2 хв  02.45 6 г  11 хв 
Тимкове 03.00 24 хв  03.24 6 г  28 хв 
Кривий Ріг-Головний 04.35 5 хв  04.40 8 г  3 хв 
Апостолове 05.21 22 хв  05.43 8 г  49 хв 
Високопілля 06.10 2 хв  06.12 9 г  38 хв 
Блакитне 06.25 6 хв  06.31 9 г  53 хв 
Біла Криниця 06.54 2 хв  06.56 10 г  22 хв 
Березнегувате 07.22 2 хв  07.24 10 г  50 хв 
Снігурівка 08.01 2 хв  08.03 11 г  29 хв 
Херсон 08.50 12 г  18 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031