У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

102К Київ-Пас. — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 102К сполученням Київ-Пас. - Херсон відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.37 і прибуває на станцію Херсон о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кагарлик, Миронівка, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.37
Кагарлик 20.42 2 хв  20.44 1 г  5 хв 
Миронівка 21.04 2 хв  21.06 1 г  27 хв 
Цвіткове 22.32 10 хв  22.42 2 г  55 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.12 15 хв  23.27 3 г  35 хв 
Долинська 02.11 20 хв  02.31 6 г  34 хв 
Миколаїв-Пас. 04.45 10 хв  04.55 9 г  8 хв 
Херсон 06.18 10 г  41 хв 

У розкладі поїзда 102К Київ-Пас. — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30