У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104К Київ-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 104К сполученням Київ-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.03 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.03
Дніпро-Головний 02.29 24 хв  02.53 7 г  26 хв 
Запоріжжя-1 04.37 5 хв  04.42 9 г  34 хв 
Верхній Токмак-2 07.54 2 хв  07.56 12 г  51 хв 
Комиш-Зоря 08.37 2 хв  08.39 13 г  34 хв 
Розівка 09.08 1 хв  09.09 14 г  5 хв 
Зачатівська 09.25 1 хв  09.26 14 г  22 хв 
Волноваха 10.06 20 хв  10.26 15 г  3 хв 
Маріуполь 11.45 16 г  42 хв 

У розкладі поїзда 104К Київ-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031