У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104Д Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 104Д сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 14.50 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 07.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 8 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волноваха, Зачатівська, Розівка, Комиш-Зоря, Верхній Токмак-2, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 14.50
Волноваха 16.14 20 хв  16.34 1 г  24 хв 
Зачатівська 17.17 1 хв  17.18 2 г  27 хв 
Розівка 17.37 1 хв  17.38 2 г  47 хв 
Комиш-Зоря 18.05 2 хв  18.07 3 г  15 хв 
Верхній Токмак-2 18.45 2 хв  18.47 3 г  55 хв 
Федорівка 20.17 20 хв  20.37 5 г  27 хв 
Запоріжжя-1 21.42 4 хв  21.46 6 г  52 хв 
Дніпро-Головний 23.22 18 хв  23.40 8 г  32 хв 
Київ-Пас. 07.06 16 г  16 хв 

У розкладі поїзда 104Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031