У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104Д Маріуполь — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 104Д сполученням Маріуполь - Київ-Пас. відправляється зі станції Маріуполь о 15.40 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Волноваха, Комиш-Зоря, Федорівка, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Знам'янка-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Маріуполь 15.40
Волноваха 17.00 20 хв  17.20 1 г  20 хв 
Комиш-Зоря 18.45 2 хв  18.47 3 г  5 хв 
Федорівка 20.55 20 хв  21.15 5 г  15 хв 
Запоріжжя-1 22.19 4 хв  22.23 6 г  39 хв 
Дніпро-Головний 23.58 15 хв  00.13 8 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 03.34 13 хв  03.47 11 г  54 хв 
Київ-Пас. 08.05 16 г  25 хв 

У розкладі поїзда 104Д Маріуполь — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930