У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

104О Жмеринка-Пас. — Маріуполь Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 104О сполученням Жмеринка-Пас. - Маріуполь відправляється зі станції Жмеринка-Пас. о 14.35 і прибуває на станцію Маріуполь о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 21 г 10 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Верхній Токмак-2, Комиш-Зоря, Розівка, Зачатівська, Волноваха.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Жмеринка-Пас. 14.35
Вінниця 15.20 5 хв  15.25 45 хв 
Козятин-1 16.16 2 хв  16.18 1 г  41 хв 
Київ-Пас. 18.29 36 хв  19.05 3 г  54 хв 
Корсунь 20.48 10 хв  20.58 6 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.53 3 хв  21.56 7 г  18 хв 
Знам'янка-Пас. 23.09 3 хв  23.12 8 г  34 хв 
Олександрія 23.51 2 хв  23.53 9 г  16 хв 
Дніпро-Головний 02.40 22 хв  03.02 12 г  5 хв 
Запоріжжя-1 04.43 4 хв  04.47 14 г  8 хв 
Верхній Токмак-2 07.53 2 хв  07.55 17 г  18 хв 
Комиш-Зоря 08.37 2 хв  08.39 18 г  2 хв 
Розівка 09.08 1 хв  09.09 18 г  33 хв 
Зачатівська 09.25 2 хв  09.27 18 г  50 хв 
Волноваха 10.06 20 хв  10.26 19 г  31 хв 
Маріуполь 11.45 21 г  10 хв 

У розкладі поїзда 104О Жмеринка-Пас. — Маріуполь можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031