У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Баку-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Баку-Пас. відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.48 і прибуває на станцію Баку-Пас. о 04.10 за місцевим часом, час в дорозі - 2 д 12 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 51 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 9 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лозова, Валуйки-Пас., Лиски, Поворино, Себряково, Волзький, Аксарайська-1, Артезиан, Кизилюрт, Ізбербаш, Шабран.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.48
Синельникове-2 16.32 2 хв  16.34 44 хв 
Павлоград-1 18.24 5 хв  18.29 2 г  36 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 3 г  46 хв 
Харків-Пас. 21.45 1 г 15 хв  23.00 5 г  57 хв 
Куп'янськ-Вузловий 01.24 52 хв  02.16 9 г  36 хв 
Валуйки-Пас. 04.55 1 г 05.55 13 г  7 хв 
Алексєєвка 07.10 2 хв  07.12 15 г  22 хв 
Острогожськ 07.51 2 хв  07.53 16 г  3 хв 
Лиски 08.38 28 хв  09.06 16 г  50 хв 
Талова 11.04 2 хв  11.06 19 г  16 хв 
Новохоперськ 12.03 2 хв  12.05 20 г  15 хв 
Поворино 12.57 53 хв  13.50 21 г  9 хв 
Алексиково 15.27 2 хв  15.29 23 г  39 хв 
Филонове 16.19 3 хв  16.22 1 д  31 хв 
Себряково 17.36 2 хв  17.38 1 д  1 г  48 хв 
Арчеда 18.36 2 хв  18.38 1 д  2 г  48 хв 
Волгоград-1 21.56 47 хв  22.43 1 д  6 г  8 хв 
Волзький 23.24 2 хв  23.26 1 д  7 г  36 хв 
Володимирівка 01.12 12 хв  01.24 1 д  9 г  24 хв 
Верхній Баскунчак 02.12 17 хв  02.29 1 д  10 г  24 хв 
Аксарайська-1 05.10 2 хв  05.12 1 д  13 г  22 хв 
Астрахань-1 06.05 46 хв  06.51 1 д  14 г  17 хв 
Улан-Холл 08.32 3 хв  08.35 1 д  16 г  44 хв 
Артезиан 09.25 20 хв  09.45 1 д  17 г  37 хв 
Кочубей 10.53 5 хв  10.58 1 д  19 г  5 хв 
Кизляр 11.58 8 хв  12.06 1 д  20 г  10 хв 
Кизилюрт 13.55 24 хв  14.19 1 д  22 г  7 хв 
Махачкала 15.25 35 хв  16.00 1 д  23 г  37 хв 
Манас 16.33 3 хв  16.36 2 д  45 хв 
Ізбербаш 17.10 3 хв  17.13 2 д  1 г  22 хв 
Дербент 18.22 13 хв  18.35 2 д  2 г  34 хв 
Хачмас 23.59 20 хв  00.19 2 д  8 г  11 хв 
Шабран 01.05 2 хв  01.07 2 д  9 г  17 хв 
Сумгаїт 03.16 3 хв  03.19 2 д  11 г  28 хв 
Баку-Пас. 04.10 2 д  12 г  22 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Баку-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031