У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.00 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.00
Синельникове-2 17.47 2 хв  17.49 47 хв 
Павлоград-1 19.21 5 хв  19.26 2 г  21 хв 
Лозова 20.34 4 хв  20.38 3 г  34 хв 
Харків-Пас. 22.45 59 хв  23.44 5 г  45 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 8 г  4 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 11 г 
Орел 06.01 15 хв  06.16 13 г  1 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 15 г  26 хв 
Москва-Курська 11.25 18 г  25 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30