У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.48 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.48
Синельникове-2 16.32 2 хв  16.34 44 хв 
Павлоград-1 18.30 5 хв  18.35 2 г  42 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 3 г  46 хв 
Харків-Пас. 21.45 59 хв  22.44 5 г  57 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 9 г  16 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 12 г  12 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 14 г  13 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 16 г  38 хв 
Москва-Курська 11.31 19 г  43 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції