У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Москва-Курська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Москва-Курська відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.48 і прибуває на станцію Москва-Курська о 11.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 51 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.48
Синельникове-2 16.32 2 хв  16.34 44 хв 
Павлоград-1 18.24 5 хв  18.29 2 г  36 хв 
Лозова 19.34 4 хв  19.38 3 г  46 хв 
Харків-Пас. 21.45 59 хв  22.44 5 г  57 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 9 г  16 хв 
Курськ 04.00 16 хв  04.16 12 г  12 хв 
Орел 06.01 15 хв  06.16 14 г  13 хв 
Тула-1-Курська 08.26 10 хв  08.36 16 г  38 хв 
Москва-Курська 11.25 19 г  37 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Москва-Курська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031