У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

106П Дніпро-Головний — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 106П сполученням Дніпро-Головний - Москва-Київська відправляється зі станції Дніпро-Головний о 15.48 і прибуває на станцію Москва-Київська о 13.59 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синельникове-2, Павлоград-1, Лозова, Харків-Пас., Бєлгород, Курськ, Орел, Тула-1-Курська, Калуга 1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 15.48
Синельникове-2 16.32 2 хв  16.34 44 хв 
Павлоград-1 18.41 5 хв  18.46 2 г  53 хв 
Лозова 19.42 2 хв  19.44 3 г  54 хв 
Харків-Пас. 21.32 1 г 15 хв  22.47 5 г  44 хв 
Бєлгород 01.04 1 г 02.04 9 г  16 хв 
Курськ 04.00 8 хв  04.08 12 г  12 хв 
Орел 05.50 5 хв  05.55 14 г  2 хв 
Тула-1-Курська 08.10 27 хв  08.37 16 г  22 хв 
Калуга 1 10.42 35 хв  11.17 18 г  54 хв 
Москва-Київська 13.59 22 г  11 хв 

У розкладі поїзда 106П Дніпро-Головний — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031