У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 20.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.11 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Бердичів.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 20.56
Батьово 21.18 2 хв  21.20 22 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 59 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 1 г  21 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 1 г  34 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 2 г  10 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 2 г  52 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 3 г  14 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 3 г  44 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 4 г  19 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 5 г  24 хв 
Бердичів 08.09 2 хв  08.11 11 г  13 хв 
Київ-Пас. 10.11 13 г  15 хв 

У розкладі поїзда 107Л Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829