У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Чоп — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Чоп - Київ-Пас. відправляється зі станції Чоп о 20.56 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 48 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Славське, Сколе, Стрий, Львів, Бердичів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 20.56
Батьово 21.18 2 хв  21.20 22 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 59 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 1 г  21 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 1 г  34 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 2 г  10 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 2 г  52 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 3 г  14 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 3 г  44 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 4 г  19 хв 
Львів 02.20 53 хв  03.13 5 г  24 хв 
Бердичів 08.10 2 хв  08.12 11 г  14 хв 
Київ-Пас. 10.13 13 г  17 хв 

У розкладі поїзда 107Л Чоп — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031