У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Чоп — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Чоп - Одеса-Головна відправляється зі станції Чоп о 20.56 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Лавочне, Сколе, Львів, Волочиськ, Деражня, Вапнярка, Кодима, Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чоп 20.56
Батьово 21.18 2 хв  21.20 22 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 59 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 1 г  21 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 1 г  34 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 2 г  10 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 2 г  52 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 3 г  14 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 3 г  44 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 4 г  19 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 5 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 7 г  58 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 9 г  1 хв 
Хмельницький 06.55 6 хв  07.01 9 г  59 хв 
Деражня 07.31 2 хв  07.33 10 г  35 хв 
Жмеринка-Пас. 08.32 23 хв  08.55 11 г  36 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 13 г  9 хв 
Крижопіль 10.24 2 хв  10.26 13 г  28 хв 
Кодима 10.55 2 хв  10.57 13 г  59 хв 
Подільськ-Жм. 11.52 20 хв  12.12 14 г  56 хв 
Роздільна-1 13.40 2 хв  13.42 16 г  44 хв 
Одеса-Застава-1 14.32 2 хв  14.34 17 г  36 хв 
Одеса-Головна 14.49 17 г  53 хв 

У розкладі поїзда 107Л Чоп — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031