У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Ужгород — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Ужгород - Одеса-Головна відправляється зі станції Ужгород о 20.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Одеса-Застава-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.00
Чоп 20.25 31 хв  20.56 25 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 1 г  18 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 1 г  55 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 2 г  17 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 2 г  30 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 3 г  6 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 3 г  48 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 4 г  10 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 4 г  40 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 5 г  15 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 6 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 8 г  54 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 9 г  57 хв 
Хмельницький 06.55 6 хв  07.01 10 г  55 хв 
Деражня 07.31 2 хв  07.33 11 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 08.32 23 хв  08.55 12 г  32 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 14 г  5 хв 
Крижопіль 10.24 2 хв  10.26 14 г  24 хв 
Кодима 10.55 2 хв  10.57 14 г  55 хв 
Подільськ-Жм. 11.52 20 хв  12.12 15 г  52 хв 
Роздільна-1 13.40 2 хв  13.42 17 г  40 хв 
Одеса-Застава-1 14.32 2 хв  14.34 18 г  32 хв 
Одеса-Головна 14.49 18 г  49 хв 

У розкладі поїзда 107Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031