У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

107Л Ужгород — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 107Л сполученням Ужгород - Одеса-Головна відправляється зі станції Ужгород о 20.00 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 14.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 1 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Батьово, Карпати, Воловець, Славське, Стрий, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Подільськ-Жм., Одеса-Застава-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 20.00
Чоп 20.25 31 хв  20.56 25 хв 
Батьово 21.18 2 хв  21.20 1 г  18 хв 
Мукачево 21.55 5 хв  22.00 1 г  55 хв 
Карпати 22.17 1 хв  22.18 2 г  17 хв 
Свалява 22.30 3 хв  22.33 2 г  30 хв 
Воловець 23.06 8 хв  23.14 3 г  6 хв 
Лавочне 23.48 9 хв  23.57 3 г  48 хв 
Славське 00.10 2 хв  00.12 4 г  10 хв 
Сколе 00.40 2 хв  00.42 4 г  40 хв 
Стрий 01.15 2 хв  01.17 5 г  15 хв 
Львів 02.20 33 хв  02.53 6 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 04.54 5 хв  04.59 8 г  54 хв 
Волочиськ 05.57 2 хв  05.59 9 г  57 хв 
Хмельницький 06.55 6 хв  07.01 10 г  55 хв 
Деражня 07.31 2 хв  07.33 11 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 08.32 23 хв  08.55 12 г  32 хв 
Вапнярка 10.05 2 хв  10.07 14 г  5 хв 
Крижопіль 10.24 2 хв  10.26 14 г  24 хв 
Кодима 10.55 2 хв  10.57 14 г  55 хв 
Подільськ-Жм. 11.51 24 хв  12.15 15 г  51 хв 
Роздільна-1 13.45 2 хв  13.47 17 г  45 хв 
Одеса-Застава-1 14.35 2 хв  14.37 18 г  35 хв 
Одеса-Головна 14.51 18 г  51 хв 

У розкладі поїзда 107Л Ужгород — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції