У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

108Ш Одеса-Головна — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 108Ш сполученням Одеса-Головна - Ужгород відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.17 і прибуває на станцію Ужгород о 16.31 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.17
Одеса-Застава-1 21.30 2 хв  21.32 13 хв 
Роздільна-1 22.24 2 хв  22.26 1 г  7 хв 
Подільськ-Жм. 00.01 20 хв  00.21 2 г  44 хв 
Кодима 01.36 2 хв  01.38 4 г  19 хв 
Крижопіль 02.09 2 хв  02.11 4 г  52 хв 
Вапнярка 02.33 2 хв  02.35 5 г  16 хв 
Жмеринка-Пас. 03.40 30 хв  04.10 6 г  23 хв 
Деражня 05.07 2 хв  05.09 7 г  50 хв 
Хмельницький 05.38 9 хв  05.47 8 г  21 хв 
Волочиськ 06.41 2 хв  06.43 9 г  24 хв 
Тернопіль-Пас. 07.36 4 хв  07.40 10 г  19 хв 
Львів 09.45 26 хв  10.11 12 г  28 хв 
Стрий 11.13 2 хв  11.15 13 г  56 хв 
Сколе 11.45 2 хв  11.47 14 г  28 хв 
Славське 12.17 3 хв  12.20 15 г 
Лавочне 12.34 9 хв  12.43 15 г  17 хв 
Воловець 13.21 10 хв  13.31 16 г  4 хв 
Свалява 14.03 3 хв  14.06 16 г  46 хв 
Карпати 14.15 2 хв  14.17 16 г  58 хв 
Мукачево 14.33 5 хв  14.38 17 г  16 хв 
Батьово 15.07 1 хв  15.08 17 г  50 хв 
Чоп 15.31 27 хв  15.58 18 г  14 хв 
Ужгород 16.31 19 г  14 хв 

У розкладі поїзда 108Ш Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031