У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

108Ш Одеса-Головна — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 108Ш сполученням Одеса-Головна - Ужгород відправляється зі станції Одеса-Головна о 21.16 і прибуває на станцію Ужгород о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Кодима, Вапнярка, Деражня, Волочиськ, Львів, Сколе, Лавочне, Свалява, Мукачево, Чоп.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 21.16
Одеса-Застава-1 21.30 2 хв  21.32 14 хв 
Роздільна-1 22.24 2 хв  22.26 1 г  8 хв 
Подільськ-Жм. 00.01 20 хв  00.21 2 г  45 хв 
Кодима 01.36 2 хв  01.38 4 г  20 хв 
Крижопіль 02.09 2 хв  02.11 4 г  53 хв 
Вапнярка 02.33 2 хв  02.35 5 г  17 хв 
Жмеринка-Пас. 03.40 30 хв  04.10 6 г  24 хв 
Деражня 05.07 2 хв  05.09 7 г  51 хв 
Хмельницький 05.38 9 хв  05.47 8 г  22 хв 
Волочиськ 06.41 2 хв  06.43 9 г  25 хв 
Тернопіль-Пас. 07.36 4 хв  07.40 10 г  20 хв 
Львів 09.45 26 хв  10.11 12 г  29 хв 
Стрий 11.13 2 хв  11.15 13 г  57 хв 
Сколе 11.45 2 хв  11.47 14 г  29 хв 
Славське 12.17 3 хв  12.20 15 г  1 хв 
Лавочне 12.34 9 хв  12.43 15 г  18 хв 
Воловець 13.21 10 хв  13.31 16 г  5 хв 
Свалява 14.03 3 хв  14.06 16 г  47 хв 
Карпати 14.15 2 хв  14.17 16 г  59 хв 
Мукачево 14.33 9 хв  14.42 17 г  17 хв 
Батьово 15.15 6 хв  15.21 17 г  59 хв 
Чоп 15.43 23 хв  16.06 18 г  27 хв 
Ужгород 16.36 19 г  20 хв 

У розкладі поїзда 108Ш Одеса-Головна — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30