У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.31 і прибуває на станцію Львів о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 49 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.31
Миколаїв-Пас. 13.31 12 хв  13.43 1 г 
Явкине 14.44 2 хв  14.46 2 г  13 хв 
Новий Буг 15.30 2 хв  15.32 2 г  59 хв 
Казанка 16.02 2 хв  16.04 3 г  31 хв 
Долинська 16.40 20 хв  17.00 4 г  9 хв 
Куцівка 17.20 2 хв  17.22 4 г  49 хв 
Чорноліська 18.26 2 хв  18.28 5 г  55 хв 
Фундукліївка 18.57 2 хв  18.59 6 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 15 хв  19.47 7 г  1 хв 
Городище 20.30 2 хв  20.32 7 г  59 хв 
Корсунь 20.51 2 хв  20.53 8 г  20 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  53 хв 
Біла Церква 22.19 2 хв  22.21 9 г  48 хв 
Козятин-1 00.11 2 хв  00.13 11 г  40 хв 
Вінниця 01.04 4 хв  01.08 12 г  33 хв 
Жмеринка-Пас. 01.56 20 хв  02.16 13 г  25 хв 
Деражня 03.16 2 хв  03.18 14 г  45 хв 
Хмельницький 03.48 10 хв  03.58 15 г  17 хв 
Волочиськ 04.57 2 хв  04.59 16 г  26 хв 
Підволочиськ 05.07 2 хв  05.09 16 г  36 хв 
Тернопіль-Пас. 05.55 18 хв  06.13 17 г  24 хв 
Злочів 07.09 2 хв  07.11 18 г  38 хв 
Красне 07.36 2 хв  07.38 19 г  5 хв 
Львів 08.20 19 г  49 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031