У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.33 і прибуває на станцію Львів о 08.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 26 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.33
Миколаїв-Пас. 13.39 10 хв  13.49 1 г  6 хв 
Явкине 14.45 10 хв  14.55 2 г  12 хв 
Новий Буг 15.31 2 хв  15.33 2 г  58 хв 
Казанка 16.01 2 хв  16.03 3 г  28 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 4 г  2 хв 
Куцівка 17.15 2 хв  17.17 4 г  42 хв 
Чорноліська 18.18 2 хв  18.20 5 г  45 хв 
Фундукліївка 18.50 9 хв  18.59 6 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 15 хв  19.47 6 г  59 хв 
Городище 20.30 2 хв  20.32 7 г  57 хв 
Корсунь 20.51 2 хв  20.53 8 г  18 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  51 хв 
Біла Церква 22.19 2 хв  22.21 9 г  46 хв 
Козятин-1 00.11 2 хв  00.13 11 г  38 хв 
Вінниця 01.04 4 хв  01.08 12 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 01.56 20 хв  02.16 13 г  23 хв 
Деражня 03.16 2 хв  03.18 14 г  43 хв 
Хмельницький 03.48 10 хв  03.58 15 г  15 хв 
Волочиськ 04.57 2 хв  04.59 16 г  24 хв 
Підволочиськ 05.07 2 хв  05.09 16 г  34 хв 
Тернопіль-Пас. 05.55 18 хв  06.13 17 г  22 хв 
Злочів 07.09 2 хв  07.11 18 г  36 хв 
Красне 07.36 2 хв  07.38 19 г  3 хв 
Підзамче 08.11 2 хв  08.13 19 г  38 хв 
Львів 08.24 19 г  51 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930