У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон о 12.30 і прибуває на станцію Львів о 08.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Явкине, Казанка, Куцівка, Фундукліївка, Городище, Миронівка, Козятин-1, Жмеринка-Пас., Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.30
Миколаїв-Пас. 13.38 10 хв  13.48 1 г  8 хв 
Явкине 14.42 2 хв  14.44 2 г  12 хв 
Новий Буг 15.23 2 хв  15.25 2 г  53 хв 
Казанка 15.53 2 хв  15.55 3 г  23 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 4 г  5 хв 
Куцівка 17.15 2 хв  17.17 4 г  45 хв 
Чорноліська 18.18 2 хв  18.20 5 г  48 хв 
Фундукліївка 18.50 9 хв  18.59 6 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 15 хв  19.47 7 г  2 хв 
Городище 20.30 2 хв  20.32 8 г 
Корсунь 20.51 2 хв  20.53 8 г  21 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  54 хв 
Біла Церква 22.19 2 хв  22.21 9 г  49 хв 
Козятин-1 00.11 2 хв  00.13 11 г  41 хв 
Вінниця 01.04 4 хв  01.08 12 г  34 хв 
Жмеринка-Пас. 01.56 20 хв  02.16 13 г  26 хв 
Деражня 03.16 2 хв  03.18 14 г  46 хв 
Хмельницький 03.48 10 хв  03.58 15 г  18 хв 
Волочиськ 04.57 2 хв  04.59 16 г  27 хв 
Підволочиськ 05.07 2 хв  05.09 16 г  37 хв 
Тернопіль-Пас. 05.55 18 хв  06.13 17 г  25 хв 
Злочів 07.09 2 хв  07.11 18 г  39 хв 
Красне 07.36 2 хв  07.38 19 г  6 хв 
Підзамче 08.11 2 хв  08.13 19 г  41 хв 
Львів 08.24 19 г  54 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031