У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

109Ш Херсон — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 109Ш сполученням Херсон - Рахів відправляється зі станції Херсон о 12.33 і прибуває на станцію Рахів о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 11 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 43 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 11 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Казанка, Фундукліївка, Миронівка, Жмеринка-Пас., Підволочиськ, Підзамче, Ходорів, Івано-Франківськ, Микуличин, Лазещина.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Херсон 12.33
Миколаїв-Пас. 13.39 10 хв  13.49 1 г  6 хв 
Явкине 14.45 10 хв  14.55 2 г  12 хв 
Новий Буг 15.31 2 хв  15.33 2 г  58 хв 
Казанка 16.01 2 хв  16.03 3 г  28 хв 
Долинська 16.35 20 хв  16.55 4 г  2 хв 
Куцівка 17.15 2 хв  17.17 4 г  42 хв 
Чорноліська 18.18 2 хв  18.20 5 г  45 хв 
Фундукліївка 18.50 9 хв  18.59 6 г  17 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.32 15 хв  19.47 6 г  59 хв 
Городище 20.30 2 хв  20.32 7 г  57 хв 
Корсунь 20.51 2 хв  20.53 8 г  18 хв 
Миронівка 21.24 2 хв  21.26 8 г  51 хв 
Біла Церква 22.19 2 хв  22.21 9 г  46 хв 
Козятин-1 00.11 2 хв  00.13 11 г  38 хв 
Вінниця 01.04 4 хв  01.08 12 г  31 хв 
Жмеринка-Пас. 01.56 20 хв  02.16 13 г  23 хв 
Деражня 03.16 2 хв  03.18 14 г  43 хв 
Хмельницький 03.48 10 хв  03.58 15 г  15 хв 
Волочиськ 04.57 2 хв  04.59 16 г  24 хв 
Підволочиськ 05.07 2 хв  05.09 16 г  34 хв 
Тернопіль-Пас. 05.55 18 хв  06.13 17 г  22 хв 
Злочів 07.09 2 хв  07.11 18 г  36 хв 
Красне 07.36 2 хв  07.38 19 г  3 хв 
Підзамче 08.11 2 хв  08.13 19 г  38 хв 
Львів 08.24 7 г 22 хв  15.46 19 г  51 хв 
Персенківка 16.00 2 хв  16.02 1 д  3 г  27 хв 
Сихів 16.10 2 хв  16.12 1 д  3 г  37 хв 
Ходорів 17.04 4 хв  17.08 1 д  4 г  31 хв 
Букачівці 17.27 1 хв  17.28 1 д  4 г  54 хв 
Бурштин 17.42 4 хв  17.46 1 д  5 г  9 хв 
Галич 18.00 4 хв  18.04 1 д  5 г  27 хв 
Івано-Франківськ 18.47 30 хв  19.17 1 д  6 г  14 хв 
Надвірна 20.23 2 хв  20.25 1 д  7 г  50 хв 
Делятин 20.54 2 хв  20.56 1 д  8 г  21 хв 
Яремче 21.10 3 хв  21.13 1 д  8 г  37 хв 
Микуличин 21.30 2 хв  21.32 1 д  8 г  57 хв 
Татарів 21.47 2 хв  21.49 1 д  9 г  14 хв 
Ворохта 22.05 3 хв  22.08 1 д  9 г  32 хв 
Вороненко 22.21 2 хв  22.23 1 д  9 г  48 хв 
Лазещина 22.38 2 хв  22.40 1 д  10 г  5 хв 
Ясіня 22.50 5 хв  22.55 1 д  10 г  17 хв 
Кваси 23.18 2 хв  23.20 1 д  10 г  45 хв 
Білин 23.31 2 хв  23.33 1 д  10 г  58 хв 
Рахів 23.50 1 д  11 г  17 хв 

У розкладі поїзда 109Ш Херсон — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031