У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

110Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 110Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 15.39 і прибуває на станцію Херсон о 10.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.39
Підзамче 15.51 2 хв  15.53 12 хв 
Красне 16.32 18 хв  16.50 53 хв 
Злочів 17.12 2 хв  17.14 1 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 18.10 7 хв  18.17 2 г  31 хв 
Підволочиськ 19.07 2 хв  19.09 3 г  28 хв 
Волочиськ 19.18 2 хв  19.20 3 г  39 хв 
Хмельницький 20.17 4 хв  20.21 4 г  38 хв 
Деражня 20.51 2 хв  20.53 5 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 21.50 22 хв  22.12 6 г  11 хв 
Вінниця 22.55 5 хв  23.00 7 г  16 хв 
Козятин-1 23.51 2 хв  23.53 8 г  12 хв 
Біла Церква 01.36 2 хв  01.38 9 г  57 хв 
Миронівка 02.50 2 хв  02.52 11 г  11 хв 
Корсунь 03.21 2 хв  03.23 11 г  42 хв 
Городище 03.43 2 хв  03.45 12 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.24 15 хв  04.39 12 г  45 хв 
Фундукліївка 05.11 2 хв  05.13 13 г  32 хв 
Чорноліська 05.42 2 хв  05.44 14 г  3 хв 
Куцівка 06.37 2 хв  06.39 14 г  58 хв 
Долинська 06.59 20 хв  07.19 15 г  20 хв 
Казанка 07.46 2 хв  07.48 16 г  7 хв 
Новий Буг 08.20 2 хв  08.22 16 г  41 хв 
Явкине 08.54 2 хв  08.56 17 г  15 хв 
Миколаїв-Пас. 09.43 10 хв  09.53 18 г  4 хв 
Херсон 10.56 19 г  17 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930