У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

110Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 110Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 15.39 і прибуває на станцію Херсон о 10.54 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 15 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.39
Підзамче 15.51 2 хв  15.53 12 хв 
Красне 16.32 18 хв  16.50 53 хв 
Злочів 17.12 2 хв  17.14 1 г  33 хв 
Тернопіль-Пас. 18.10 7 хв  18.17 2 г  31 хв 
Підволочиськ 19.07 2 хв  19.09 3 г  28 хв 
Волочиськ 19.18 2 хв  19.20 3 г  39 хв 
Хмельницький 20.17 4 хв  20.21 4 г  38 хв 
Деражня 20.51 2 хв  20.53 5 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 21.50 22 хв  22.12 6 г  11 хв 
Вінниця 22.55 5 хв  23.00 7 г  16 хв 
Козятин-1 23.51 2 хв  23.53 8 г  12 хв 
Біла Церква 01.36 2 хв  01.38 9 г  57 хв 
Миронівка 02.50 2 хв  02.52 11 г  11 хв 
Корсунь 03.21 2 хв  03.23 11 г  42 хв 
Городище 03.43 2 хв  03.45 12 г  4 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.24 15 хв  04.39 12 г  45 хв 
Фундукліївка 05.11 2 хв  05.13 13 г  32 хв 
Чорноліська 05.42 2 хв  05.44 14 г  3 хв 
Куцівка 06.37 2 хв  06.39 14 г  58 хв 
Долинська 06.59 20 хв  07.19 15 г  20 хв 
Казанка 07.46 2 хв  07.48 16 г  7 хв 
Новий Буг 08.14 2 хв  08.16 16 г  35 хв 
Явкине 08.50 2 хв  08.52 17 г  11 хв 
Миколаїв-Пас. 09.47 10 хв  09.57 18 г  8 хв 
Херсон 10.54 19 г  15 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031