У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

110Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 110Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 16.21 і прибуває на станцію Херсон о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Чорноліська, Долинська, Новий Буг, Миколаїв-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.21
Підзамче 16.32 2 хв  16.34 11 хв 
Красне 17.07 2 хв  17.09 46 хв 
Злочів 17.31 2 хв  17.33 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 18.29 15 хв  18.44 2 г  8 хв 
Підволочиськ 19.34 2 хв  19.36 3 г  13 хв 
Волочиськ 19.46 2 хв  19.48 3 г  25 хв 
Хмельницький 20.46 5 хв  20.51 4 г  25 хв 
Деражня 21.23 2 хв  21.25 5 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 22.30 20 хв  22.50 6 г  9 хв 
Вінниця 23.35 5 хв  23.40 7 г  14 хв 
Козятин-1 00.33 2 хв  00.35 8 г  12 хв 
Біла Церква 02.14 2 хв  02.16 9 г  53 хв 
Миронівка 03.05 2 хв  03.07 10 г  44 хв 
Корсунь 03.41 2 хв  03.43 11 г  20 хв 
Городище 04.03 2 хв  04.05 11 г  42 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.45 15 хв  05.00 12 г  24 хв 
Фундукліївка 05.31 2 хв  05.33 13 г  10 хв 
Чорноліська 06.05 2 хв  06.07 13 г  44 хв 
Куцівка 07.10 2 хв  07.12 14 г  49 хв 
Долинська 07.32 20 хв  07.52 15 г  11 хв 
Казанка 08.27 2 хв  08.29 16 г  6 хв 
Новий Буг 08.52 2 хв  08.54 16 г  31 хв 
Явкине 09.28 2 хв  09.30 17 г  7 хв 
Миколаїв-Пас. 10.22 10 хв  10.32 18 г  1 хв 
Херсон 11.30 19 г  9 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції