У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

110Л Львів — Херсон Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 110Л сполученням Львів - Херсон відправляється зі станції Львів о 15.45 і прибуває на станцію Херсон о 10.44 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 21 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Підволочиськ, Хмельницький, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Миронівка, Городище, Фундукліївка, Куцівка, Казанка, Явкине.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 15.45
Красне 16.32 18 хв  16.50 47 хв 
Злочів 17.12 2 хв  17.14 1 г  27 хв 
Тернопіль-Пас. 18.10 7 хв  18.17 2 г  25 хв 
Підволочиськ 19.07 2 хв  19.09 3 г  22 хв 
Волочиськ 19.18 2 хв  19.20 3 г  33 хв 
Хмельницький 20.17 4 хв  20.21 4 г  32 хв 
Деражня 20.51 2 хв  20.53 5 г  6 хв 
Жмеринка-Пас. 21.50 25 хв  22.15 6 г  5 хв 
Вінниця 23.01 5 хв  23.06 7 г  16 хв 
Козятин-1 23.56 2 хв  23.58 8 г  11 хв 
Біла Церква 01.35 2 хв  01.37 9 г  50 хв 
Миронівка 02.32 2 хв  02.34 10 г  47 хв 
Корсунь 03.02 2 хв  03.04 11 г  17 хв 
Городище 03.23 2 хв  03.25 11 г  38 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.05 18 хв  04.23 12 г  20 хв 
Фундукліївка 04.56 2 хв  04.58 13 г  11 хв 
Чорноліська 05.27 2 хв  05.29 13 г  42 хв 
Куцівка 06.22 2 хв  06.24 14 г  37 хв 
Долинська 06.45 20 хв  07.05 15 г 
Казанка 07.34 2 хв  07.36 15 г  49 хв 
Новий Буг 08.05 2 хв  08.07 16 г  20 хв 
Явкине 08.39 4 хв  08.43 16 г  54 хв 
Миколаїв-Пас. 09.33 12 хв  09.45 17 г  48 хв 
Херсон 10.44 18 г  59 хв 

У розкладі поїзда 110Л Львів — Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031