У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

111О Харків-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 111О сполученням Харків-Пас. - Львів відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.09 і прибуває на станцію Львів о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 27 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломак, Решетилівка, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.09
Люботин 20.46 2 хв  20.48 37 хв 
Коломак 21.47 2 хв  21.49 1 г  38 хв 
Полтава-Киівська 22.57 20 хв  23.17 2 г  48 хв 
Решетилівка 23.46 2 хв  23.48 3 г  37 хв 
Яреськи 00.12 2 хв  00.14 4 г  3 хв 
Гоголеве 00.29 2 хв  00.31 4 г  20 хв 
Миргород 00.48 17 хв  01.05 4 г  39 хв 
Ромодан 01.29 2 хв  01.31 5 г  20 хв 
Лубни 02.04 2 хв  02.06 5 г  55 хв 
Гребінка 02.43 3 хв  02.46 6 г  34 хв 
Яготин 03.25 2 хв  03.27 7 г  16 хв 
Київ-Пас. 04.47 31 хв  05.18 8 г  38 хв 
Фастів-1 06.12 2 хв  06.14 10 г  3 хв 
Козятин-1 07.26 2 хв  07.28 11 г  17 хв 
Калинівка-1 08.03 2 хв  08.05 11 г  54 хв 
Вінниця 08.49 30 хв  09.19 12 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 10.07 20 хв  10.27 13 г  58 хв 
Хмельницький 12.06 5 хв  12.11 15 г  57 хв 
Волочиськ 13.05 2 хв  13.07 16 г  56 хв 
Підволочиськ 13.15 2 хв  13.17 17 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 14.03 5 хв  14.08 17 г  54 хв 
Злочів 15.03 18 хв  15.21 18 г  54 хв 
Красне 15.51 2 хв  15.53 19 г  42 хв 
Підзамче 16.23 2 хв  16.25 20 г  14 хв 
Львів 16.36 20 г  27 хв 

У розкладі поїзда 111О Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031