У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

111О Харків-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 111О сполученням Харків-Пас. - Львів відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.09 і прибуває на станцію Львів о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 54 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломак, Решетилівка, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.09
Люботин 20.46 2 хв  20.48 37 хв 
Коломак 21.47 2 хв  21.49 1 г  38 хв 
Полтава-Киівська 22.57 20 хв  23.17 2 г  48 хв 
Решетилівка 23.46 2 хв  23.48 3 г  37 хв 
Яреськи 00.14 2 хв  00.16 4 г  5 хв 
Гоголеве 00.32 18 хв  00.50 4 г  23 хв 
Миргород 01.10 2 хв  01.12 5 г  1 хв 
Ромодан 01.36 3 хв  01.39 5 г  27 хв 
Лубни 02.10 2 хв  02.12 6 г  1 хв 
Гребінка 02.44 2 хв  02.46 6 г  35 хв 
Яготин 03.22 2 хв  03.24 7 г  13 хв 
Київ-Пас. 04.38 30 хв  05.08 8 г  29 хв 
Фастів-1 06.03 2 хв  06.05 9 г  54 хв 
Козятин-1 07.18 21 хв  07.39 11 г  9 хв 
Калинівка-1 08.18 2 хв  08.20 12 г  9 хв 
Вінниця 08.41 8 хв  08.49 12 г  32 хв 
Жмеринка-Пас. 10.05 26 хв  10.31 13 г  56 хв 
Хмельницький 11.59 5 хв  12.04 15 г  50 хв 
Волочиськ 13.04 2 хв  13.06 16 г  55 хв 
Підволочиськ 13.16 10 хв  13.26 17 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 14.13 5 хв  14.18 18 г  4 хв 
Злочів 15.15 2 хв  15.17 19 г  6 хв 
Красне 15.39 2 хв  15.41 19 г  30 хв 
Підзамче 16.14 2 хв  16.16 20 г  5 хв 
Львів 16.26 20 г  17 хв 

У розкладі поїзда 111О Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031