У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

111О Харків-Пас. — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 111О сполученням Харків-Пас. - Львів відправляється зі станції Харків-Пас. о 20.09 і прибуває на станцію Львів о 16.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коломак, Решетилівка, Гоголеве, Ромодан, Гребінка, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Злочів, Підзамче.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 20.09
Люботин 20.46 2 хв  20.48 37 хв 
Коломак 21.47 2 хв  21.49 1 г  38 хв 
Полтава-Киівська 22.57 20 хв  23.17 2 г  48 хв 
Решетилівка 23.46 2 хв  23.48 3 г  37 хв 
Яреськи 00.14 2 хв  00.16 4 г  5 хв 
Гоголеве 00.32 18 хв  00.50 4 г  23 хв 
Миргород 01.10 2 хв  01.12 5 г  1 хв 
Ромодан 01.36 2 хв  01.38 5 г  27 хв 
Лубни 02.08 2 хв  02.10 5 г  59 хв 
Гребінка 02.43 3 хв  02.46 6 г  34 хв 
Яготин 03.22 2 хв  03.24 7 г  13 хв 
Київ-Пас. 04.38 37 хв  05.15 8 г  29 хв 
Фастів-1 06.10 14 хв  06.24 10 г  1 хв 
Козятин-1 07.37 2 хв  07.39 11 г  28 хв 
Калинівка-1 08.20 2 хв  08.22 12 г  11 хв 
Вінниця 08.48 31 хв  09.19 12 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 10.07 36 хв  10.43 13 г  58 хв 
Хмельницький 12.12 6 хв  12.18 16 г  3 хв 
Волочиськ 13.17 2 хв  13.19 17 г  8 хв 
Підволочиськ 13.27 2 хв  13.29 17 г  18 хв 
Тернопіль-Пас. 14.16 5 хв  14.21 18 г  7 хв 
Злочів 15.16 2 хв  15.18 19 г  7 хв 
Красне 15.40 2 хв  15.42 19 г  31 хв 
Підзамче 16.14 2 хв  16.16 20 г  5 хв 
Львів 16.26 20 г  17 хв 

У розкладі поїзда 111О Харків-Пас. — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031