У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

112Л Львів — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 112Л сполученням Львів - Харків-Пас. відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Решетилівка, Коломак.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Підзамче 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Красне 18.25 2 хв  18.27 45 хв 
Злочів 18.49 2 хв  18.51 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 19.47 5 хв  19.52 2 г  7 хв 
Підволочиськ 20.42 2 хв  20.44 3 г  2 хв 
Хмельницький 21.52 6 хв  21.58 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 23.27 20 хв  23.47 5 г  47 хв 
Вінниця 00.30 5 хв  00.35 6 г  50 хв 
Калинівка-1 00.54 2 хв  00.56 7 г  14 хв 
Козятин-1 01.31 2 хв  01.33 7 г  51 хв 
Фастів-1 02.45 2 хв  02.47 9 г  5 хв 
Київ-Пас. 03.38 28 хв  04.06 9 г  58 хв 
Яготин 05.28 2 хв  05.30 11 г  48 хв 
Гребінка 06.19 2 хв  06.21 12 г  39 хв 
Лубни 07.02 2 хв  07.04 13 г  22 хв 
Ромодан 07.35 2 хв  07.37 13 г  55 хв 
Миргород 08.03 2 хв  08.05 14 г  23 хв 
Гоголеве 08.50 2 хв  08.52 15 г  10 хв 
Яреськи 09.06 18 хв  09.24 15 г  26 хв 
Решетилівка 09.50 2 хв  09.52 16 г  10 хв 
Полтава-Киівська 10.25 25 хв  10.50 16 г  45 хв 
Коломак 11.57 2 хв  11.59 18 г  17 хв 
Люботин 12.50 5 хв  12.55 19 г  10 хв 
Харків-Пас. 13.28 19 г  48 хв 

У розкладі поїзда 112Л Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031