У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

112Л Львів — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 112Л сполученням Львів - Харків-Пас. відправляється зі станції Львів о 14.30 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 10.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Красне, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Жмеринка-Пас., Калинівка-1, Фастів-1, Яготин, Лубни, Миргород, Яреськи, Полтава-Киівська, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.30
Підзамче 14.42 2 хв  14.44 12 хв 
Красне 15.16 2 хв  15.18 46 хв 
Злочів 15.40 2 хв  15.42 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.38 5 хв  16.43 2 г  8 хв 
Підволочиськ 17.33 2 хв  17.35 3 г  3 хв 
Волочиськ 17.45 4 хв  17.49 3 г  15 хв 
Хмельницький 19.00 20 хв  19.20 4 г  30 хв 
Жмеринка-Пас. 20.57 23 хв  21.20 6 г  27 хв 
Вінниця 22.09 6 хв  22.15 7 г  39 хв 
Калинівка-1 22.37 2 хв  22.39 8 г  7 хв 
Козятин-1 23.20 2 хв  23.22 8 г  50 хв 
Фастів-1 00.35 2 хв  00.37 10 г  5 хв 
Київ-Пас. 01.27 35 хв  02.02 10 г  57 хв 
Яготин 03.21 2 хв  03.23 12 г  51 хв 
Гребінка 03.58 8 хв  04.06 13 г  28 хв 
Лубни 04.45 2 хв  04.47 14 г  15 хв 
Ромодан 05.18 2 хв  05.20 14 г  48 хв 
Миргород 05.45 13 хв  05.58 15 г  15 хв 
Гоголеве 06.15 2 хв  06.17 15 г  45 хв 
Яреськи 06.29 2 хв  06.31 15 г  59 хв 
Решетилівка 06.57 3 хв  07.00 16 г  27 хв 
Полтава-Киівська 07.32 25 хв  07.57 17 г  2 хв 
Коломак 08.57 2 хв  08.59 18 г  27 хв 
Люботин 09.50 2 хв  09.52 19 г  20 хв 
Харків-Пас. 10.23 19 г  53 хв 

У розкладі поїзда 112Л Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031