У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

112Л Львів — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 112Л сполученням Львів - Харків-Пас. відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Решетилівка, Коломак.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Підзамче 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Красне 18.25 2 хв  18.27 45 хв 
Злочів 18.49 2 хв  18.51 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 19.47 5 хв  19.52 2 г  7 хв 
Підволочиськ 20.42 2 хв  20.44 3 г  2 хв 
Хмельницький 21.52 6 хв  21.58 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 23.27 20 хв  23.47 5 г  47 хв 
Вінниця 00.30 5 хв  00.35 6 г  50 хв 
Калинівка-1 00.54 2 хв  00.56 7 г  14 хв 
Козятин-1 01.31 2 хв  01.33 7 г  51 хв 
Фастів-1 02.47 2 хв  02.49 9 г  7 хв 
Київ-Пас. 03.38 28 хв  04.06 9 г  58 хв 
Яготин 05.28 2 хв  05.30 11 г  48 хв 
Гребінка 06.19 2 хв  06.21 12 г  39 хв 
Лубни 07.02 2 хв  07.04 13 г  22 хв 
Ромодан 07.35 2 хв  07.37 13 г  55 хв 
Миргород 08.04 2 хв  08.06 14 г  24 хв 
Гоголеве 08.22 2 хв  08.24 14 г  42 хв 
Яреськи 08.38 14 хв  08.52 14 г  58 хв 
Решетилівка 09.22 18 хв  09.40 15 г  42 хв 
Полтава-Киівська 10.15 33 хв  10.48 16 г  35 хв 
Коломак 11.57 2 хв  11.59 18 г  17 хв 
Люботин 12.50 5 хв  12.55 19 г  10 хв 
Харків-Пас. 13.28 19 г  48 хв 

У розкладі поїзда 112Л Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031