У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

112Л Львів — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 112Л сполученням Львів - Харків-Пас. відправляється зі станції Львів о 17.40 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 13.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 48 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 17 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Гребінка, Ромодан, Гоголеве, Решетилівка, Коломак.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.40
Підзамче 17.51 2 хв  17.53 11 хв 
Красне 18.25 2 хв  18.27 45 хв 
Злочів 18.49 2 хв  18.51 1 г  9 хв 
Тернопіль-Пас. 19.47 5 хв  19.52 2 г  7 хв 
Підволочиськ 20.42 2 хв  20.44 3 г  2 хв 
Хмельницький 21.52 6 хв  21.58 4 г  12 хв 
Жмеринка-Пас. 23.27 20 хв  23.47 5 г  47 хв 
Вінниця 00.30 5 хв  00.35 6 г  50 хв 
Калинівка-1 00.54 2 хв  00.56 7 г  14 хв 
Козятин-1 01.31 2 хв  01.33 7 г  51 хв 
Фастів-1 02.47 2 хв  02.49 9 г  7 хв 
Київ-Пас. 03.38 28 хв  04.06 9 г  58 хв 
Яготин 05.28 2 хв  05.30 11 г  48 хв 
Гребінка 06.19 2 хв  06.21 12 г  39 хв 
Лубни 07.02 2 хв  07.04 13 г  22 хв 
Ромодан 07.35 2 хв  07.37 13 г  55 хв 
Миргород 08.04 2 хв  08.06 14 г  24 хв 
Гоголеве 08.22 2 хв  08.24 14 г  42 хв 
Яреськи 08.38 14 хв  08.52 14 г  58 хв 
Решетилівка 09.22 18 хв  09.40 15 г  42 хв 
Полтава-Киівська 10.15 33 хв  10.48 16 г  35 хв 
Коломак 11.57 2 хв  11.59 18 г  17 хв 
Люботин 12.50 5 хв  12.55 19 г  10 хв 
Харків-Пас. 13.28 19 г  48 хв 

У розкладі поїзда 112Л Львів — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031