У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

114Ш Чернівці — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 114Ш сполученням Чернівці - Генічеськ відправляється зі станції Чернівці о 19.46 і прибуває на станцію Генічеськ о 00.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ларга, Дунаївці, Хмельницький, Калинівка-1, Фастів-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Дніпро-Головний, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.46
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 45 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 2 г  46 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 4 г  7 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 5 г  22 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 6 г  33 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 7 г  4 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 9 г  3 хв 
Калинівка-1 05.13 2 хв  05.15 9 г  27 хв 
Козятин-1 05.49 2 хв  05.51 10 г  3 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 11 г  18 хв 
Київ-Пас. 08.06 1 г 2 хв  09.08 12 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.10 16 хв  13.26 17 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 14.42 5 хв  14.47 18 г  56 хв 
Олександрія 15.26 2 хв  15.28 19 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.48 2 хв  17.50 22 г  2 хв 
Дніпро-Головний 18.29 22 хв  18.51 22 г  43 хв 
Запоріжжя-1 21.01 5 хв  21.06 1 д  1 г  15 хв 
Мелітополь 22.51 20 хв  23.11 1 д  3 г  5 хв 
Новоолексіївка 00.12 2 хв  00.14 1 д  4 г  26 хв 
Генічеськ 00.30 1 д  4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 114Ш Чернівці — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031