У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

114ШЛ Чернівці — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 114ШЛ сполученням Чернівці - Генічеськ відправляється зі станції Чернівці о 19.46 і прибуває на станцію Генічеськ о 00.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ларга, Дунаївці, Хмельницький, Калинівка-1, Фастів-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Дніпро-Головний, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.46
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 45 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 2 г  46 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 4 г  7 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 5 г  22 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 6 г  33 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 7 г  4 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 9 г  3 хв 
Калинівка-1 05.13 2 хв  05.15 9 г  27 хв 
Козятин-1 05.49 2 хв  05.51 10 г  3 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 11 г  18 хв 
Київ-Пас. 08.06 1 г 2 хв  09.08 12 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 13.10 16 хв  13.26 17 г  24 хв 
Знам'янка-Пас. 14.42 5 хв  14.47 18 г  56 хв 
Олександрія 15.26 2 хв  15.28 19 г  40 хв 
Кам'янське-Пасажирське 17.48 2 хв  17.50 22 г  2 хв 
Дніпро-Головний 18.29 22 хв  18.51 22 г  43 хв 
Запоріжжя-1 21.01 5 хв  21.06 1 д  1 г  15 хв 
Мелітополь 22.51 20 хв  23.11 1 д  3 г  5 хв 
Новоолексіївка 00.12 2 хв  00.14 1 д  4 г  26 хв 
Генічеськ 00.30 1 д  4 г  44 хв 

У розкладі поїзда 114ШЛ Чернівці — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30