У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 0 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлизаветівка, Верхній Токмак-1, Кирилівка, Оріхівська, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Трояни 18.27 2 хв  18.29 27 хв 
Єлизаветівка 18.50 2 хв  18.52 50 хв 
Нельгівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  8 хв 
Верхній Токмак-1 19.38 2 хв  19.40 1 г  38 хв 
Синя Гора 19.55 2 хв  19.57 1 г  55 хв 
Кирилівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  7 хв 
Пологи 20.33 35 хв  21.08 2 г  33 хв 
Оріхівська 21.50 2 хв  21.52 3 г  50 хв 
Запоріжжя-1 23.10 30 хв  23.40 5 г  10 хв 
Синельникове-1 00.43 2 хв  00.45 6 г  43 хв 
Дніпро-Головний 01.37 53 хв  02.30 7 г  37 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 9 г  6 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 9 г  37 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 10 г  21 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 11 г  37 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 12 г  22 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 13 г  21 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 13 г  44 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 15 г  22 хв 
Київ-Пас. 11.00 17 г 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930