У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 56 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Верхній Токмак-1, Кирилівка, Оріхівська, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.04
Нельгівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  4 хв 
Верхній Токмак-1 19.38 2 хв  19.40 1 г  34 хв 
Синя Гора 19.55 2 хв  19.57 1 г  51 хв 
Кирилівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  3 хв 
Пологи 20.33 35 хв  21.08 2 г  29 хв 
Оріхівська 21.50 2 хв  21.52 3 г  46 хв 
Запоріжжя-1 23.10 38 хв  23.48 5 г  6 хв 
Синельникове-1 00.43 2 хв  00.45 6 г  39 хв 
Дніпро-Головний 01.32 58 хв  02.30 7 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 9 г  2 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 9 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.22 2 хв  04.24 10 г  18 хв 
Олександрія 05.38 2 хв  05.40 11 г  34 хв 
Знам'янка-Пас. 06.23 5 хв  06.28 12 г  19 хв 
Кам'янка 07.23 2 хв  07.25 13 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.45 3 хв  07.48 13 г  41 хв 
Цвіткове 08.19 2 хв  08.21 14 г  15 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 15 г  18 хв 
Київ-Пас. 11.00 16 г  56 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції