У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нельгівка, Кирилівка, Запоріжжя-1, Лозова, Богодухів, Ворожба-Пас., Бахмач-Пас., Городня, Гомель-Пас., Бобруйськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Трояни 18.27 2 хв  18.29 27 хв 
Єлизаветівка 18.50 2 хв  18.52 50 хв 
Нельгівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  8 хв 
Верхній Токмак-1 19.38 2 хв  19.40 1 г  38 хв 
Синя Гора 19.55 2 хв  19.57 1 г  55 хв 
Кирилівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  7 хв 
Пологи 20.33 35 хв  21.08 2 г  33 хв 
Оріхівська 21.50 2 хв  21.52 3 г  50 хв 
Запоріжжя-1 23.10 1 г 58 хв  01.08 5 г  10 хв 
Синельникове-1 02.08 2 хв  02.10 8 г  8 хв 
Павлоград-1 02.41 2 хв  02.43 8 г  41 хв 
Лозова 03.46 2 хв  03.48 9 г  46 хв 
Харків-Пас. 05.50 27 хв  06.17 11 г  50 хв 
Люботин 06.56 2 хв  06.58 12 г  56 хв 
Богодухів 07.43 2 хв  07.45 13 г  43 хв 
Смородине 08.42 3 хв  08.45 14 г  42 хв 
Суми 09.41 20 хв  10.01 15 г  41 хв 
Ворожба-Пас. 10.52 20 хв  11.12 16 г  52 хв 
Путивль 11.43 2 хв  11.45 17 г  43 хв 
Конотоп 12.28 20 хв  12.48 18 г  28 хв 
Бахмач-Пас. 13.12 2 хв  13.14 19 г  12 хв 
Мена 14.22 2 хв  14.24 20 г  22 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 21 г  5 хв 
Городня 15.54 2 хв  15.56 21 г  54 хв 
Хоробичі 16.21 35 хв  16.56 22 г  21 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 23 г  25 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 1 д  32 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 1 д  1 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 1 д  2 г  29 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 г  59 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  4 г  33 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  5 г  4 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  5 г  50 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031