У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 21 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 29 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Нельгівка, Кирилівка, Запоріжжя-1, Лозова, Богодухів, Ворожба-Пас., Бахмач-Пас., Городня, Гомель-Пас., Бобруйськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Трояни 18.27 2 хв  18.29 27 хв 
Єлизаветівка 18.50 2 хв  18.52 50 хв 
Нельгівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  8 хв 
Верхній Токмак-1 19.38 2 хв  19.40 1 г  38 хв 
Синя Гора 19.55 2 хв  19.57 1 г  55 хв 
Кирилівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  7 хв 
Пологи 20.33 35 хв  21.08 2 г  33 хв 
Оріхівська 21.50 2 хв  21.52 3 г  50 хв 
Запоріжжя-1 23.10 1 г 58 хв  01.08 5 г  10 хв 
Синельникове-1 02.08 2 хв  02.10 8 г  8 хв 
Павлоград-1 02.41 2 хв  02.43 8 г  41 хв 
Лозова 03.46 2 хв  03.48 9 г  46 хв 
Харків-Пас. 05.50 27 хв  06.17 11 г  50 хв 
Люботин 06.56 2 хв  06.58 12 г  56 хв 
Богодухів 07.43 2 хв  07.45 13 г  43 хв 
Смородине 08.42 3 хв  08.45 14 г  42 хв 
Суми 09.41 20 хв  10.01 15 г  41 хв 
Ворожба-Пас. 10.52 20 хв  11.12 16 г  52 хв 
Путивль 11.43 2 хв  11.45 17 г  43 хв 
Конотоп 12.28 20 хв  12.48 18 г  28 хв 
Бахмач-Пас. 13.12 2 хв  13.14 19 г  12 хв 
Мена 14.22 2 хв  14.24 20 г  22 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 21 г  5 хв 
Городня 15.54 2 хв  15.56 21 г  54 хв 
Хоробичі 16.21 35 хв  16.56 22 г  21 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 23 г  25 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 1 д  32 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 1 д  1 г  57 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 1 д  2 г  29 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 г  59 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  4 г  33 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  5 г  4 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  5 г  50 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031