У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Бердянськ — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 116П сполученням Бердянськ - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.04 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 30 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 6 г 40 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Синя Гора, Оріхівська, Павлоград-1, Люботин, Суми, Конотоп, Сновськ, Терехівка, Жлобин-Пас., Пуховичи.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.04
Нельгівка 19.08 2 хв  19.10 1 г  4 хв 
Верхній Токмак-1 19.38 2 хв  19.40 1 г  34 хв 
Синя Гора 19.55 2 хв  19.57 1 г  51 хв 
Кирилівка 20.07 2 хв  20.09 2 г  3 хв 
Пологи 20.33 35 хв  21.08 2 г  29 хв 
Оріхівська 21.50 2 хв  21.52 3 г  46 хв 
Запоріжжя-1 23.10 1 г 15 хв  00.25 5 г  6 хв 
Синельникове-1 01.25 2 хв  01.27 7 г  21 хв 
Павлоград-1 01.58 2 хв  02.00 7 г  54 хв 
Лозова 03.01 2 хв  03.03 8 г  57 хв 
Харків-Пас. 04.52 28 хв  05.20 10 г  48 хв 
Люботин 05.59 2 хв  06.01 11 г  55 хв 
Богодухів 06.47 2 хв  06.49 12 г  43 хв 
Смородине 07.46 5 хв  07.51 13 г  42 хв 
Суми 08.43 20 хв  09.03 14 г  39 хв 
Ворожба-Пас. 09.55 20 хв  10.15 15 г  51 хв 
Путивль 10.45 2 хв  10.47 16 г  41 хв 
Конотоп 11.29 20 хв  11.49 17 г  25 хв 
Бахмач-Пас. 12.13 2 хв  12.15 18 г  9 хв 
Мена 13.25 2 хв  13.27 19 г  21 хв 
Сновськ 14.10 15 хв  14.25 20 г  6 хв 
Городня 14.59 2 хв  15.01 20 г  55 хв 
Хоробичі 15.26 35 хв  16.01 21 г  22 хв 
Терехівка 17.30 30 хв  18.00 23 г  26 хв 
Гомель-Пас. 18.40 38 хв  19.18 1 д  36 хв 
Буда-Кошелівська 19.57 2 хв  19.59 1 д  1 г  53 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 1 д  2 г  25 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 г  55 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  4 г  29 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  5 г 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  5 г  46 хв 

У розкладі поїзда 116П Бердянськ — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції