У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Дніпро-Головний — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 116П сполученням Дніпро-Головний - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Дніпро-Головний о 02.30 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 9 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Олександрія, Кам'янка, Миронівка, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 02.30
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 36 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 1 г  7 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 1 г  51 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 3 г  52 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 4 г  51 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 5 г  14 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 6 г  52 хв 
Київ-Пас. 11.00 2 г 51 хв  13.51 8 г  30 хв 
Ніжин 15.24 44 хв  16.08 12 г  54 хв 
Чернігів 17.12 25 хв  17.37 14 г  42 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 16 г  40 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 17 г  44 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 18 г  50 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 19 г  25 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 20 г  6 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 20 г  42 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 21 г  29 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 22 г  43 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 23 г  21 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 1 д  56 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 1 д  2 г  45 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 1 д  3 г  29 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  5 г 
Дно 09.00 2 хв  09.02 1 д  6 г  30 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  9 г  51 хв 

У розкладі поїзда 116П Дніпро-Головний — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30