У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116П Дніпро-Головний — Санкт-Петербург-Вітебський Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 116П сполученням Дніпро-Головний - Санкт-Петербург-Вітебський відправляється зі станції Дніпро-Головний о 02.30 і прибуває на станцію Санкт-Петербург-Вітебський о 12.21 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 9 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 25 зупинках. Приблизний час руху становить 26 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 34 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Верхівцеве, Олександрія, Кам'янка, Миронівка, Ніжин, Терюха, Буда-Кошелівська, Рогачєв, Могилів-1, Орша-Центральна, Невель-2, Локня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 02.30
Кам'янське-Пасажирське 03.06 2 хв  03.08 36 хв 
Верхівцеве 03.37 2 хв  03.39 1 г  7 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 1 г  51 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 3 г  7 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 3 г  52 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 4 г  51 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 5 г  14 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 6 г  52 хв 
Київ-Пас. 11.00 2 г 51 хв  13.51 8 г  30 хв 
Ніжин 15.24 44 хв  16.08 12 г  54 хв 
Чернігів 17.12 25 хв  17.37 14 г  42 хв 
Терюха 19.10 35 хв  19.45 16 г  40 хв 
Гомель-Пас. 20.14 25 хв  20.39 17 г  44 хв 
Буда-Кошелівська 21.20 2 хв  21.22 18 г  50 хв 
Жлобин-Пас. 21.55 15 хв  22.10 19 г  25 хв 
Рогачєв 22.36 1 хв  22.37 20 г  6 хв 
Бихов 23.12 2 хв  23.14 20 г  42 хв 
Могилів-1 23.59 40 хв  00.39 21 г  29 хв 
Шклов 01.13 2 хв  01.15 22 г  43 хв 
Орша-Центральна 01.51 22 хв  02.13 23 г  21 хв 
Вітебськ 03.26 15 хв  03.41 1 д  56 хв 
Невель-2 05.15 2 хв  05.17 1 д  2 г  45 хв 
Новосокольники 05.59 29 хв  06.28 1 д  3 г  29 хв 
Локня 07.30 2 хв  07.32 1 д  5 г 
Дно 09.00 2 хв  09.02 1 д  6 г  30 хв 
Санкт-Петербург-Вітебський 12.21 1 д  9 г  51 хв 

У розкладі поїзда 116П Дніпро-Головний — Санкт-Петербург-Вітебський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930