У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 42 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Дніпро-Головний, Синельникове-1, Оріхівська, Кирилівка, Верхній Токмак-1, Єлизаветівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 8 хв  23.38 4 г  15 хв 
Олександрія 00.18 2 хв  00.20 5 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.36 2 хв  01.38 6 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.38 2 хв  02.40 7 г  23 хв 
Дніпро-Головний 03.13 27 хв  03.40 7 г  58 хв 
Синельникове-2 04.48 2 хв  04.50 9 г  33 хв 
Синельникове-1 04.58 2 хв  05.00 9 г  43 хв 
Запоріжжя-1 05.55 56 хв  06.51 10 г  40 хв 
Оріхівська 08.02 2 хв  08.04 12 г  47 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 13 г  30 хв 
Кирилівка 09.40 2 хв  09.42 14 г  25 хв 
Синя Гора 09.52 2 хв  09.54 14 г  37 хв 
Верхній Токмак-1 10.10 2 хв  10.12 14 г  55 хв 
Нельгівка 10.33 2 хв  10.35 15 г  18 хв 
Єлизаветівка 10.51 4 хв  10.55 15 г  36 хв 
Трояни 11.16 2 хв  11.18 16 г  1 хв 
Бердянськ 11.45 16 г  30 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031