У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Верхній Токмак-1, Нельгівка, Єлизаветівка, Трояни.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.30 8 хв  23.38 4 г  15 хв 
Олександрія 00.18 2 хв  00.20 5 г  3 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.36 2 хв  01.38 6 г  21 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.38 2 хв  02.40 7 г  23 хв 
Дніпро-Головний 03.13 27 хв  03.40 7 г  58 хв 
Синельникове-2 04.48 2 хв  04.50 9 г  33 хв 
Синельникове-1 04.58 2 хв  05.00 9 г  43 хв 
Запоріжжя-1 05.55 4 хв  05.59 10 г  40 хв 
Верхній Токмак-1 09.13 2 хв  09.15 13 г  58 хв 
Нельгівка 09.37 2 хв  09.39 14 г  22 хв 
Єлизаветівка 09.55 2 хв  09.57 14 г  40 хв 
Трояни 10.18 2 хв  10.20 15 г  3 хв 
Бердянськ 10.50 15 г  35 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031