У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 58 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Цвіткове, Кам'янка, Олександрія, Верхівцеве, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Цвіткове 21.40 7 хв  21.47 2 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.18 15 хв  22.33 3 г  3 хв 
Кам'янка 22.53 2 хв  22.55 3 г  38 хв 
Знам'янка-Пас. 23.53 12 хв  00.05 4 г  38 хв 
Олександрія 00.41 2 хв  00.43 5 г  26 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.03 2 хв  02.05 6 г  48 хв 
Верхівцеве 02.37 2 хв  02.39 7 г  22 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.04 2 хв  03.06 7 г  49 хв 
Дніпро-Головний 03.38 30 хв  04.08 8 г  23 хв 
Синельникове-1 05.05 2 хв  05.07 9 г  50 хв 
Запоріжжя-1 06.07 36 хв  06.43 10 г  52 хв 
Оріхівська 07.56 2 хв  07.58 12 г  41 хв 
Пологи 08.40 29 хв  09.09 13 г  25 хв 
Кирилівка 09.35 2 хв  09.37 14 г  20 хв 
Синя Гора 09.48 2 хв  09.50 14 г  33 хв 
Верхній Токмак-1 10.07 2 хв  10.09 14 г  52 хв 
Нельгівка 10.36 2 хв  10.38 15 г  21 хв 
Бердянськ 11.46 16 г  31 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції