У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка, Трояни.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.31 3 хв  23.34 4 г  16 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 4 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.29 2 хв  01.31 6 г  14 хв 
Верхівцеве 02.02 2 хв  02.04 6 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.30 2 хв  02.32 7 г  15 хв 
Дніпро-Головний 03.06 30 хв  03.36 7 г  51 хв 
Синельникове-2 04.36 2 хв  04.38 9 г  21 хв 
Синельникове-1 04.46 2 хв  04.48 9 г  31 хв 
Запоріжжя-1 05.45 1 г 7 хв  06.52 10 г  30 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 12 г  50 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 13 г  30 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 14 г  24 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 14 г  35 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 14 г  51 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 15 г  21 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 15 г  40 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 16 г  5 хв 
Бердянськ 11.50 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031