У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 37 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка, Трояни.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.31 3 хв  23.34 4 г  16 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 4 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.29 2 хв  01.31 6 г  14 хв 
Верхівцеве 02.02 2 хв  02.04 6 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.30 2 хв  02.32 7 г  15 хв 
Дніпро-Головний 03.06 30 хв  03.36 7 г  51 хв 
Синельникове-2 04.36 2 хв  04.38 9 г  21 хв 
Синельникове-1 04.46 2 хв  04.48 9 г  31 хв 
Запоріжжя-1 05.45 1 г 7 хв  06.52 10 г  30 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 12 г  50 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 13 г  30 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 14 г  24 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 14 г  35 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 14 г  51 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 15 г  21 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 15 г  40 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 16 г  5 хв 
Бердянськ 11.50 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930