У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

116К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 116К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.15 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 35 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 22 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Оріхівська, Кирилівка, Верхній Токмак-1, Єлизаветівка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.15
Миронівка 20.34 2 хв  20.36 1 г  19 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.58 17 хв  22.15 2 г  43 хв 
Кам'янка 22.34 2 хв  22.36 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 23.31 3 хв  23.34 4 г  16 хв 
Олександрія 00.11 2 хв  00.13 4 г  56 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.29 2 хв  01.31 6 г  14 хв 
Верхівцеве 02.02 2 хв  02.04 6 г  47 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.29 2 хв  02.31 7 г  14 хв 
Дніпро-Головний 03.03 30 хв  03.33 7 г  48 хв 
Синельникове-1 04.27 2 хв  04.29 9 г  12 хв 
Запоріжжя-1 05.19 1 г 33 хв  06.52 10 г  4 хв 
Оріхівська 08.05 2 хв  08.07 12 г  50 хв 
Пологи 08.45 30 хв  09.15 13 г  30 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 14 г  24 хв 
Синя Гора 09.50 2 хв  09.52 14 г  35 хв 
Верхній Токмак-1 10.06 2 хв  10.08 14 г  51 хв 
Нельгівка 10.36 1 хв  10.37 15 г  21 хв 
Єлизаветівка 10.55 4 хв  10.59 15 г  40 хв 
Трояни 11.20 2 хв  11.22 16 г  5 хв 
Бердянськ 11.50 16 г  35 хв 

У розкладі поїзда 116К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031