У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

117П Київ-Пас. — Бухарест-Норд Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 117П сполученням Київ-Пас. - Бухарест-Норд відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.05 і прибуває на станцію Бухарест-Норд о 22.47 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 9 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калинівка-1, Гречани, Ларга, Чернівці Південна, Волока, Червона Діброва, Вадул-Сірет, Сучава Норд, Роман, Мерешешть, Бузеу.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.05
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 53 хв 
Козятин-1 22.06 2 хв  22.08 2 г  1 хв 
Калинівка-1 22.42 2 хв  22.44 2 г  37 хв 
Вінниця 23.01 2 хв  23.03 2 г  56 хв 
Хмельницький 01.02 3 хв  01.05 4 г  57 хв 
Гречани 01.15 20 хв  01.35 5 г  10 хв 
Дунаївці 02.44 2 хв  02.46 6 г  39 хв 
Кам'янець-Подільський 03.37 5 хв  03.42 7 г  32 хв 
Ларга 04.49 20 хв  05.09 8 г  44 хв 
Новоселиця 06.42 2 хв  06.44 10 г  37 хв 
Чернівці 07.30 1 г 55 хв  09.25 11 г  25 хв 
Чернівці Південна 09.42 2 хв  09.44 13 г  37 хв 
Чагор 09.51 1 хв  09.52 13 г  46 хв 
Космин 09.59 1 хв  10.00 13 г  54 хв 
Волока 10.07 2 хв  10.09 14 г  2 хв 
Великий Кучурів 10.14 2 хв  10.16 14 г  9 хв 
Тисівці 10.25 1 хв  10.26 14 г  20 хв 
Червона Діброва 10.36 1 хв  10.37 14 г  31 хв 
Вапнярки 10.46 1 хв  10.47 14 г  41 хв 
Глибока-Буковинська 10.56 2 хв  10.58 14 г  51 хв 
Вадул-Сірет 11.08 2 г 32 хв  13.40 15 г  3 хв 
Викшани 14.02 50 хв  14.52 17 г  57 хв 
Дорнешти 15.06 1 хв  15.07 19 г  1 хв 
Сучава Норд 15.36 17 хв  15.53 19 г  31 хв 
Сучава Город 15.58 3 хв  16.01 19 г  53 хв 
Пашкани 16.51 1 хв  16.52 20 г  46 хв 
Роман 17.21 1 хв  17.22 21 г  16 хв 
Бакеу 17.52 7 хв  17.59 21 г  47 хв 
Аджуд 18.40 1 хв  18.41 22 г  35 хв 
Мерешешть 19.08 1 хв  19.09 23 г  3 хв 
Фокшани 19.34 2 хв  19.36 23 г  29 хв 
Римнику Серат 20.13 1 хв  20.14 1 д  8 хв 
Бузеу 20.45 2 хв  20.47 1 д  40 хв 
Плоєшти Зюд 21.55 2 хв  21.57 1 д  1 г  50 хв 
Бухарест-Норд 22.47 1 д  2 г  42 хв 

У розкладі поїзда 117П Київ-Пас. — Бухарест-Норд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031