У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

117КП Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 117КП сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.05 і прибуває на станцію Чернівці о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 52 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.05
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 53 хв 
Козятин-1 22.08 2 хв  22.10 2 г  3 хв 
Калинівка-1 22.44 2 хв  22.46 2 г  39 хв 
Вінниця 23.04 3 хв  23.07 2 г  59 хв 
Хмельницький 00.57 3 хв  01.00 4 г  52 хв 
Гречани 01.10 16 хв  01.26 5 г  5 хв 
Дунаївці 02.44 2 хв  02.46 6 г  39 хв 
Кам'янець-Подільський 03.43 5 хв  03.48 7 г  38 хв 
Ларга 04.51 23 хв  05.14 8 г  46 хв 
Новоселиця 07.09 2 хв  07.11 11 г  4 хв 
Чернівці 07.57 11 г  52 хв 

У розкладі поїзда 117КП Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031