У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

117КОП Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 117КОП сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.05 і прибуває на станцію Чернівці о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 11 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 10 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Хмельницький, Гречани, Дунаївці, Кам'янець-Подільський, Ларга, Новоселиця.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.05
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 53 хв 
Козятин-1 22.06 2 хв  22.08 2 г  1 хв 
Калинівка-1 22.42 2 хв  22.44 2 г  37 хв 
Вінниця 23.01 2 хв  23.03 2 г  56 хв 
Хмельницький 00.48 3 хв  00.51 4 г  43 хв 
Гречани 01.01 15 хв  01.16 4 г  56 хв 
Дунаївці 02.33 2 хв  02.35 6 г  28 хв 
Кам'янець-Подільський 03.27 5 хв  03.32 7 г  22 хв 
Ларга 04.44 20 хв  05.04 8 г  39 хв 
Новоселиця 06.42 2 хв  06.44 10 г  37 хв 
Чернівці 07.30 11 г  25 хв 

У розкладі поїзда 117КОП Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930