У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118Ш Чернівці — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 118Ш сполученням Чернівці - Київ-Пас. відправляється зі станції Чернівці о 19.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 20 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 16 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Новоселиця, Ларга, Кам'янець-Подільський, Дунаївці, Гречани, Хмельницький, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 19.46
Новоселиця 20.31 2 хв  20.33 45 хв 
Ларга 22.32 21 хв  22.53 2 г  46 хв 
Кам'янець-Подільський 23.53 4 хв  23.57 4 г  7 хв 
Дунаївці 01.08 2 хв  01.10 5 г  22 хв 
Гречани 02.19 20 хв  02.39 6 г  33 хв 
Хмельницький 02.50 5 хв  02.55 7 г  4 хв 
Вінниця 04.49 4 хв  04.53 9 г  3 хв 
Калинівка-1 05.12 2 хв  05.14 9 г  26 хв 
Козятин-1 05.48 2 хв  05.50 10 г  2 хв 
Фастів-1 07.04 2 хв  07.06 11 г  18 хв 
Київ-Пас. 08.06 12 г  20 хв 

У розкладі поїзда 118Ш Чернівці — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031