У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

118П Генічеськ — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 118П сполученням Генічеськ - Чернівці відправляється зі станції Генічеськ о 03.45 і прибуває на станцію Чернівці о 07.57 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 4 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 0 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Дніпро-Головний, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Фастів-1, Калинівка-1, Хмельницький, Дунаївці, Ларга.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 03.45
Новоолексіївка 03.59 2 хв  04.01 14 хв 
Мелітополь 05.22 22 хв  05.44 1 г  37 хв 
Запоріжжя-1 07.19 10 хв  07.29 3 г  34 хв 
Дніпро-Головний 10.00 20 хв  10.20 6 г  15 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.52 2 хв  10.54 7 г  7 хв 
Олександрія 13.05 2 хв  13.07 9 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 13.44 5 хв  13.49 9 г  59 хв 
Ім. Тараса Шевченка 15.02 15 хв  15.17 11 г  17 хв 
Київ-Пас. 19.23 42 хв  20.05 15 г  38 хв 
Фастів-1 20.58 2 хв  21.00 17 г  13 хв 
Козятин-1 22.08 2 хв  22.10 18 г  23 хв 
Калинівка-1 22.44 2 хв  22.46 18 г  59 хв 
Вінниця 23.04 3 хв  23.07 19 г  19 хв 
Хмельницький 00.57 3 хв  01.00 21 г  12 хв 
Гречани 01.10 16 хв  01.26 21 г  25 хв 
Дунаївці 02.44 2 хв  02.46 22 г  59 хв 
Кам'янець-Подільський 03.43 5 хв  03.48 23 г  58 хв 
Ларга 04.51 23 хв  05.14 1 д  1 г  6 хв 
Новоселиця 07.09 2 хв  07.11 1 д  3 г  24 хв 
Чернівці 07.57 1 д  4 г  12 хв 

У розкладі поїзда 118П Генічеськ — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031