У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012К Київ-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 012К сполученням Київ-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.07 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 04.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 42 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трипілля-Дніпровське, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.07
Трипілля-Дніпровське 15.47 8 хв  15.55 40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.29 5 хв  18.34 3 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 19.45 3 хв  19.48 4 г  38 хв 
П'ятихатки-Пас. 21.38 2 хв  21.40 6 г  31 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.04 2 хв  23.06 7 г  57 хв 
Дніпро-Головний 23.42 26 хв  00.08 8 г  35 хв 
Запоріжжя-1 01.58 8 хв  02.06 10 г  51 хв 
Мелітополь 03.41 5 хв  03.46 12 г  34 хв 
Новоолексіївка 04.49 13 г  42 хв 

У розкладі поїзда 012К Київ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031