У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012К Київ-Пас. — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012К сполученням Київ-Пас. - Новоолексіївка відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.22 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 07.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 47 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.22
Ім. Тараса Шевченка 22.10 5 хв  22.15 2 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 23.26 3 хв  23.29 4 г  4 хв 
Олександрія 00.06 2 хв  00.08 4 г  44 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.25 2 хв  01.27 6 г  3 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.22 2 хв  02.24 7 г 
Дніпро-Головний 02.57 20 хв  03.17 7 г  35 хв 
Запоріжжя-1 04.57 8 хв  05.05 9 г  35 хв 
Мелітополь 06.41 5 хв  06.46 11 г  19 хв 
Новоолексіївка 07.52 12 г  30 хв 

У розкладі поїзда 012К Київ-Пас. — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції