У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012П Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012П сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 20.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 53 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 20.31
Мелітополь 21.48 5 хв  21.53 1 г  17 хв 
Запоріжжя-1 23.17 8 хв  23.25 2 г  46 хв 
Дніпро-Головний 01.03 25 хв  01.28 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.01 2 хв  02.03 5 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.04 2 хв  03.06 6 г  33 хв 
Знам'янка-Пас. 04.57 3 хв  05.00 8 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.05 5 хв  06.10 9 г  34 хв 
Київ-Пас. 09.14 12 г  43 хв 

У розкладі поїзда 012П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031