У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012П Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012П сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 19.10 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 57 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 19.10
Мелітополь 20.26 5 хв  20.31 1 г  16 хв 
Запоріжжя-1 21.55 8 хв  22.03 2 г  45 хв 
Дніпро-Головний 23.38 25 хв  00.03 4 г  28 хв 
Кам'янське-Пасажирське 00.39 2 хв  00.41 5 г  29 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.39 2 хв  01.41 6 г  29 хв 
Олександрія 02.54 2 хв  02.56 7 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 03.38 9 хв  03.47 8 г  28 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.57 5 хв  05.02 9 г  47 хв 
Київ-Пас. 08.07 12 г  57 хв 

У розкладі поїзда 012П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції