У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

012П Новоолексіївка — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 012П сполученням Новоолексіївка - Київ-Пас. відправляється зі станції Новоолексіївка о 20.31 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мелітополь, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Новоолексіївка 20.31
Мелітополь 21.47 5 хв  21.52 1 г  16 хв 
Запоріжжя-1 23.17 8 хв  23.25 2 г  46 хв 
Дніпро-Головний 01.03 25 хв  01.28 4 г  32 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.01 2 хв  02.03 5 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.01 2 хв  03.03 6 г  30 хв 
Олександрія 04.17 2 хв  04.19 7 г  46 хв 
Знам'янка-Пас. 04.56 3 хв  04.59 8 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.05 5 хв  06.10 9 г  34 хв 
Київ-Пас. 09.15 12 г  44 хв 

У розкладі поїзда 012П Новоолексіївка — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031