У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 13.59 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.43 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Злочів, Волочиськ, Комарівці, Вапнярка, Слобідка, Врадіївка, Новоукраїнка, Знам'янка-Пас., Рокувата, Чортомлик, Мирова.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 13.59
Підзамче 14.11 2 хв  14.13 12 хв 
Красне 14.45 2 хв  14.47 46 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  10 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  9 хв 
Підволочиськ 17.05 2 хв  17.07 3 г  6 хв 
Волочиськ 17.16 2 хв  17.18 3 г  17 хв 
Хмельницький 18.14 5 хв  18.19 4 г  15 хв 
Деражня 18.49 2 хв  18.51 4 г  50 хв 
Комарівці 19.09 2 хв  19.11 5 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 19.53 20 хв  20.13 5 г  54 хв 
Ярошенка 20.37 2 хв  20.39 6 г  38 хв 
Вапнярка 21.29 2 хв  21.31 7 г  30 хв 
Крижопіль 21.48 2 хв  21.50 7 г  49 хв 
Кодима 22.20 2 хв  22.22 8 г  21 хв 
Слобідка 22.52 20 хв  23.12 8 г  53 хв 
Балта 23.48 2 хв  23.50 9 г  49 хв 
Любашівка 00.35 2 хв  00.37 10 г  36 хв 
Врадіївка 00.59 2 хв  01.01 11 г 
Первомайськ-на-Бузі 01.37 2 хв  01.39 11 г  38 хв 
Помічна 02.42 2 хв  02.44 12 г  43 хв 
Новоукраїнка 03.02 2 хв  03.04 13 г  3 хв 
Плетений Ташлик 03.23 2 хв  03.25 13 г  24 хв 
Кропивницький 04.04 3 хв  04.07 14 г  5 хв 
Знам'янка-Пас. 04.53 16 хв  05.09 14 г  54 хв 
Користівка 05.39 2 хв  05.41 15 г  40 хв 
Олександрія 05.53 2 хв  05.55 15 г  54 хв 
Рокувата 08.48 5 хв  08.53 18 г  49 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.31 20 хв  09.51 19 г  32 хв 
Апостолове 10.30 5 хв  10.35 20 г  31 хв 
Чортомлик 11.25 5 хв  11.30 21 г  26 хв 
Нікополь 12.00 16 хв  12.16 22 г  1 хв 
Марганець 12.37 5 хв  12.42 22 г  38 хв 
Мирова 13.03 5 хв  13.08 23 г  4 хв 
Дніпробуд-2 13.53 2 хв  13.55 23 г  54 хв 
Запоріжжя-1 14.43 1 д  44 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031