У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 14.07 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.52 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 35 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Слобідка, Врадіївка, Помічна, Кропивницький, Користівка, Зелена, Апостолове, Марганець.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.07
Красне 14.50 2 хв  14.52 43 хв 
Злочів 15.14 2 хв  15.16 1 г  7 хв 
Тернопіль-Пас. 16.14 6 хв  16.20 2 г  7 хв 
Підволочиськ 17.10 3 хв  17.13 3 г  3 хв 
Волочиськ 17.22 2 хв  17.24 3 г  15 хв 
Хмельницький 18.17 4 хв  18.21 4 г  10 хв 
Деражня 18.50 2 хв  18.52 4 г  43 хв 
Комарівці 19.10 2 хв  19.12 5 г  3 хв 
Жмеринка-Пас. 19.52 21 хв  20.13 5 г  45 хв 
Вапнярка 21.29 2 хв  21.31 7 г  22 хв 
Кодима 22.17 2 хв  22.19 8 г  10 хв 
Слобідка 22.50 20 хв  23.10 8 г  43 хв 
Балта 23.46 2 хв  23.48 9 г  39 хв 
Любашівка 00.31 2 хв  00.33 10 г  24 хв 
Врадіївка 00.52 2 хв  00.54 10 г  45 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.27 2 хв  01.29 11 г  20 хв 
Підміська 01.46 2 хв  01.48 11 г  39 хв 
Помічна 02.35 2 хв  02.37 12 г  28 хв 
Новоукраїнка 02.55 2 хв  02.57 12 г  48 хв 
Плетений Ташлик 03.18 2 хв  03.20 13 г  11 хв 
Кропивницький 03.56 3 хв  03.59 13 г  49 хв 
Чорноліська 04.33 2 хв  04.35 14 г  26 хв 
Знам'янка-Пас. 04.50 33 хв  05.23 14 г  43 хв 
Користівка 05.52 2 хв  05.54 15 г  45 хв 
Олександрія 06.05 2 хв  06.07 15 г  58 хв 
Щаслива 06.38 2 хв  06.40 16 г  31 хв 
Зелена 06.53 2 хв  06.55 16 г  46 хв 
Рокувата 08.46 5 хв  08.51 18 г  39 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.29 50 хв  10.19 19 г  22 хв 
Апостолове 10.57 3 хв  11.00 20 г  50 хв 
Чортомлик 11.52 5 хв  11.57 21 г  45 хв 
Нікополь 12.26 15 хв  12.41 22 г  19 хв 
Марганець 13.06 5 хв  13.11 22 г  59 хв 
Мирова 13.33 6 хв  13.39 23 г  26 хв 
Дніпробуд-2 14.18 2 хв  14.20 1 д  11 хв 
Запоріжжя-1 14.52 1 д  45 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031