У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120Л Львів — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 120Л сполученням Львів - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Львів о 14.03 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 14.48 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 20 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Тернопіль-Пас., Хмельницький, Жмеринка-Пас., Крижопіль, Балта, Первомайськ-на-Бузі, Кропивницький, Олександрія, Апостолове, Марганець.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 14.03
Красне 14.45 2 хв  14.47 42 хв 
Злочів 15.09 2 хв  15.11 1 г  6 хв 
Тернопіль-Пас. 16.08 5 хв  16.13 2 г  5 хв 
Підволочиськ 17.05 5 хв  17.10 3 г  2 хв 
Волочиськ 17.19 2 хв  17.21 3 г  16 хв 
Хмельницький 18.16 5 хв  18.21 4 г  13 хв 
Деражня 18.50 2 хв  18.52 4 г  47 хв 
Комарівці 19.10 2 хв  19.12 5 г  7 хв 
Жмеринка-Пас. 19.52 21 хв  20.13 5 г  49 хв 
Ярошенка 20.37 2 хв  20.39 6 г  34 хв 
Вапнярка 21.29 2 хв  21.31 7 г  26 хв 
Крижопіль 21.48 2 хв  21.50 7 г  45 хв 
Кодима 22.19 2 хв  22.21 8 г  16 хв 
Слобідка 22.53 20 хв  23.13 8 г  50 хв 
Балта 23.50 2 хв  23.52 9 г  47 хв 
Любашівка 00.37 2 хв  00.39 10 г  34 хв 
Врадіївка 01.01 2 хв  01.03 10 г  58 хв 
Первомайськ-на-Бузі 01.39 2 хв  01.41 11 г  36 хв 
Помічна 02.48 2 хв  02.50 12 г  45 хв 
Новоукраїнка 03.09 2 хв  03.11 13 г  6 хв 
Кропивницький 04.04 3 хв  04.07 14 г  1 хв 
Знам'янка-Пас. 04.53 18 хв  05.11 14 г  50 хв 
Користівка 05.42 2 хв  05.44 15 г  39 хв 
Олександрія 05.57 2 хв  05.59 15 г  54 хв 
Рокувата 08.46 5 хв  08.51 18 г  43 хв 
Кривий Ріг-Головний 09.29 48 хв  10.17 19 г  26 хв 
Апостолове 10.55 3 хв  10.58 20 г  52 хв 
Чортомлик 11.50 5 хв  11.55 21 г  47 хв 
Нікополь 12.24 15 хв  12.39 22 г  21 хв 
Марганець 13.04 5 хв  13.09 23 г  1 хв 
Мирова 13.31 6 хв  13.37 23 г  28 хв 
Дніпробуд-2 14.15 2 хв  14.17 1 д  12 хв 
Запоріжжя-1 14.48 1 д  45 хв 

У розкладі поїзда 120Л Львів — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031