У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120П Запоріжжя-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 120П сполученням Запоріжжя-1 - Львів відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 11.55 і прибуває на станцію Львів о 12.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Чорноліська, Новоукраїнка, Первомайськ-на-Бузі, Балта, Вапнярка, Деражня, Підволочиськ, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 11.55
Дніпробуд-2 12.30 2 хв  12.32 35 хв 
Мирова 13.06 4 хв  13.10 1 г  11 хв 
Марганець 13.29 5 хв  13.34 1 г  34 хв 
Нікополь 14.00 17 хв  14.17 2 г  5 хв 
Чортомлик 14.47 5 хв  14.52 2 г  52 хв 
Апостолове 15.35 7 хв  15.42 3 г  40 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.21 1 г 7 хв  17.28 4 г  26 хв 
Рокувата 18.06 5 хв  18.11 6 г  11 хв 
Олександрія 20.30 2 хв  20.32 8 г  35 хв 
Користівка 20.43 2 хв  20.45 8 г  48 хв 
Знам'янка-Пас. 21.16 15 хв  21.31 9 г  21 хв 
Чорноліська 21.47 2 хв  21.49 9 г  52 хв 
Кропивницький 22.22 3 хв  22.25 10 г  27 хв 
Плетений Ташлик 23.10 2 хв  23.12 11 г  15 хв 
Новоукраїнка 23.33 2 хв  23.35 11 г  38 хв 
Помічна 23.55 3 хв  23.58 12 г 
Підміська 00.35 2 хв  00.37 12 г  40 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.50 2 хв  00.52 12 г  55 хв 
Врадіївка 01.24 2 хв  01.26 13 г  29 хв 
Любашівка 01.52 2 хв  01.54 13 г  57 хв 
Балта 02.46 2 хв  02.48 14 г  51 хв 
Слобідка 03.24 20 хв  03.44 15 г  29 хв 
Кодима 04.12 2 хв  04.14 16 г  17 хв 
Вапнярка 05.04 2 хв  05.06 17 г  9 хв 
Жмеринка-Пас. 06.12 40 хв  06.52 18 г  17 хв 
Комарівці 07.37 2 хв  07.39 19 г  42 хв 
Деражня 07.56 2 хв  07.58 20 г  1 хв 
Хмельницький 08.39 4 хв  08.43 20 г  44 хв 
Волочиськ 09.37 2 хв  09.39 21 г  42 хв 
Підволочиськ 09.47 2 хв  09.49 21 г  52 хв 
Тернопіль-Пас. 10.35 5 хв  10.40 22 г  40 хв 
Злочів 11.35 2 хв  11.37 23 г  40 хв 
Красне 12.07 3 хв  12.10 1 д  12 хв 
Львів 12.50 1 д  55 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031