У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120П Запоріжжя-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 120П сполученням Запоріжжя-1 - Львів відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 11.55 і прибуває на станцію Львів о 12.33 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 38 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 33 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Деражня, Підволочиськ, Красне.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 11.55
Дніпробуд-2 12.30 2 хв  12.32 35 хв 
Мирова 13.06 4 хв  13.10 1 г  11 хв 
Марганець 13.29 5 хв  13.34 1 г  34 хв 
Нікополь 14.00 17 хв  14.17 2 г  5 хв 
Чортомлик 14.47 5 хв  14.52 2 г  52 хв 
Апостолове 15.35 5 хв  15.40 3 г  40 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.17 50 хв  17.07 4 г  22 хв 
Рокувата 17.45 5 хв  17.50 5 г  50 хв 
Олександрія 20.11 2 хв  20.13 8 г  16 хв 
Користівка 20.24 2 хв  20.26 8 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 20.57 15 хв  21.12 9 г  2 хв 
Кропивницький 22.02 3 хв  22.05 10 г  7 хв 
Плетений Ташлик 22.47 2 хв  22.49 10 г  52 хв 
Новоукраїнка 23.10 2 хв  23.12 11 г  15 хв 
Помічна 23.33 3 хв  23.36 11 г  38 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.29 2 хв  00.31 12 г  34 хв 
Врадіївка 01.05 2 хв  01.07 13 г  10 хв 
Любашівка 01.35 2 хв  01.37 13 г  40 хв 
Балта 02.39 2 хв  02.41 14 г  44 хв 
Слобідка 03.16 20 хв  03.36 15 г  21 хв 
Кодима 04.08 2 хв  04.10 16 г  13 хв 
Крижопіль 04.42 2 хв  04.44 16 г  47 хв 
Вапнярка 05.05 1 хв  05.06 17 г  10 хв 
Ярошенка 05.55 2 хв  05.57 18 г 
Жмеринка-Пас. 06.17 35 хв  06.52 18 г  22 хв 
Комарівці 07.37 2 хв  07.39 19 г  42 хв 
Деражня 07.56 2 хв  07.58 20 г  1 хв 
Хмельницький 08.27 4 хв  08.31 20 г  32 хв 
Волочиськ 09.25 2 хв  09.27 21 г  30 хв 
Підволочиськ 09.35 2 хв  09.37 21 г  40 хв 
Тернопіль-Пас. 10.23 5 хв  10.28 22 г  28 хв 
Злочів 11.24 2 хв  11.26 23 г  29 хв 
Красне 11.50 2 хв  11.52 23 г  55 хв 
Львів 12.33 1 д  38 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031