У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

120П Запоріжжя-1 — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 120П сполученням Запоріжжя-1 - Львів відправляється зі станції Запоріжжя-1 о 12.20 і прибуває на станцію Львів о 12.37 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Марганець, Апостолове, Олександрія, Кропивницький, Помічна, Любашівка, Кодима, Ярошенка, Деражня, Підволочиськ, Красне.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Запоріжжя-1 12.20
Дніпробуд-2 12.54 2 хв  12.56 34 хв 
Мирова 13.32 5 хв  13.37 1 г  12 хв 
Марганець 13.56 5 хв  14.01 1 г  36 хв 
Нікополь 14.30 15 хв  14.45 2 г  10 хв 
Чортомлик 15.15 4 хв  15.19 2 г  55 хв 
Апостолове 16.04 5 хв  16.09 3 г  44 хв 
Кривий Ріг-Головний 16.47 20 хв  17.07 4 г  27 хв 
Рокувата 17.45 5 хв  17.50 5 г  25 хв 
Олександрія 20.11 2 хв  20.13 7 г  51 хв 
Користівка 20.24 2 хв  20.26 8 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 20.57 15 хв  21.12 8 г  37 хв 
Кропивницький 22.02 3 хв  22.05 9 г  42 хв 
Плетений Ташлик 22.47 2 хв  22.49 10 г  27 хв 
Новоукраїнка 23.10 2 хв  23.12 10 г  50 хв 
Помічна 23.33 3 хв  23.36 11 г  13 хв 
Первомайськ-на-Бузі 00.29 2 хв  00.31 12 г  9 хв 
Врадіївка 01.05 2 хв  01.07 12 г  45 хв 
Любашівка 01.35 2 хв  01.37 13 г  15 хв 
Балта 02.39 2 хв  02.41 14 г  19 хв 
Слобідка 03.16 20 хв  03.36 14 г  56 хв 
Кодима 04.07 2 хв  04.09 15 г  47 хв 
Крижопіль 04.43 2 хв  04.45 16 г  23 хв 
Вапнярка 05.06 2 хв  05.08 16 г  46 хв 
Ярошенка 05.57 2 хв  05.59 17 г  37 хв 
Жмеринка-Пас. 06.19 33 хв  06.52 17 г  59 хв 
Комарівці 07.37 2 хв  07.39 19 г  17 хв 
Деражня 07.56 2 хв  07.58 19 г  36 хв 
Хмельницький 08.27 4 хв  08.31 20 г  7 хв 
Волочиськ 09.25 2 хв  09.27 21 г  5 хв 
Підволочиськ 09.35 2 хв  09.37 21 г  15 хв 
Тернопіль-Пас. 10.24 5 хв  10.29 22 г  4 хв 
Злочів 11.24 2 хв  11.26 23 г  4 хв 
Красне 11.50 2 хв  11.52 23 г  30 хв 
Підзамче 12.24 2 хв  12.26 1 д  4 хв 
Львів 12.37 1 д  17 хв 

У розкладі поїзда 120П Запоріжжя-1 — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30